Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti megszavaznátok Szaniszlót...

Ti megszavaznátok Szaniszlót miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Viktor helyett?
2013. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem,viszont miniszterelnök helyettesnek igen,amíg belejön a dolgába.
2013. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Én Jobbikos vagyok , de szerintem Szaniszló néha nagyon meredek dolgokat mond.Úgy gondolom az ilyen misztikus, ufós dolgoknak nincs helye a politikában.

2013. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem.


Én Jobbikos vagyok , de szerintem Szaniszló néha nagyon meredek dolgokat mond.Úgy gondolom az ilyen misztikus, ufós dolgoknak nincs helye a politikában.


Kicsit humorosan fogalmaz néha, de sajnos minden egyes szava igaz.

2013. márc. 22. 12:15
 5/16 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

NEM!!! Idiótákat nem szokás miniszterelnöknek megszavazni.

Na jó, nálunk azért volt rá példa... :-(

2013. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Melyik országnak? Nála többet senki nem tudna ártani.


Ennek a fickónak teljesen elment az esze. Próbálj meg egyszer utánajárni azoknak, amiket mond. Nem kell kritika nélkül elhinni semmit (tőle sem).


Az összeesküvés-elméletek tulajdonságairól nemrég tanultam. Ő tipikusan ilyeneket mond, és onnan lehet felismerni őket, hogy az összeesküvés-elméleteket nem lehet cáfolni. Ha mégis megpróbálod, akkor te ellenség vagy, és csak alá akarod ásni a szent ügyet. Csak azt a forrást fogadja el, aminek a véleménye neki is megfelel. Ha ilyennel találkozol, menekülj.

Ettől függetlenül egy összeesküvés-elmélet lehet igaz, de ezt konkrét bizonyítékokkal kell alátámasztani. Teljesen hibás az az érvelés, amit bemutat.

2013. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Arra gondoltam, hogy el se megyek szavazni. De ha őt is indítanák, akkor bizony elmennék. Nagy Igent kap tőlem!
2013. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Miniszterelnöknek nem, de szívesen látnám a kormányban miniszterként vagy államtitkárként.
2013. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
97%

"Kicsit humorosan fogalmaz néha, de sajnos minden egyes szava igaz."


Mi abban a mondatban az igazság, hogy (idézem):


"Isten (....) kivezetett ázsia mélyébe, magasába, Tibetbe, és aztán a szent turulmadár vigyázó vezetésével vezetésével, elhozta elődeinket Európa közepébe ránk bízva a világ szívét, a kárpát medencét"


"Mi Sumérok, szkíták, etruszkok, kelták, hunok vagyis magyarok megszenvedtük választottságunkat"


"A Kárpát medence óriási csatatér, ahol a jók, a magyarok Istene szándékából legyőzik a gonoszokat"


"A kárpát medencének különleges kisugárzása van"


"Különös kisugárzása tán a mi földünknek, hogy megtizedeli a ránk kezet emelőket"


Ha bárki bármelyik állítást bizonyítani tudja 100%-osan, elismerem, hogy Szaniszló nem teljesen elmebeteg.


Én ezt egyébként nem nevezném a valóság kimondásának.

2013. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Én sokáig nem értettem, hogy a nyilvánvalóan elmebeteg vezetők hogy tudtak maguk mögé állítani milliókat. Most már kezdem érteni.
2013. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!