Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lenne jó...

Szerintetek ki lenne jó miniszterelnöknek? Nem csak a jelöltekre gondolok, van valami új javaslatotok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Magdi anyus, vagy a kutyám lenne az új javaslatom.Választhattok.
2013. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Még nincsenek miniszterelnök-jelöltek. Nem bizonyos, hogy a FIDESZ-nél újra Orbán lesz; a FIDESZ-es kihívók között meg még nagyon semmilyen egyezség sincs, teljes körű semmiképp nem is lesz.

Akit nem támogat, jelöl párt, annak nincs esélye, ugyanis Magyarország Köztársasági Elnöke jelöli és az Országgyűlés választja meg úgy, hogy a programját elfogadja. A Köztársasági Elnök nyilván olyan személyt jelöl, akinek esélye van arra, hogy az országgyűlési többség elfogadja a programját, azaz a kormány-programot.

Másnak annyi esélye van, mint pl. az 1. válaszban írt kutyusnak, vagy a már kitalált személyként sem létező Magdi anyusnak.

2013. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De én komolyan kérdeztem. Valami közismert értelmes ember, akit nagyjából mindenki elfogadna. Nem létezik ilyen?
2013. febr. 10. 22:53
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
hát nem igazán (rajtam kívül persze)
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Győrfi Pál (Országos Mentőszolgálat szóvivője) simán lehetne. Elég ismert hisz minden nap többször is szerepel a híradókban. :D
2013. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

Komolyan kérdem:


Mi szükség még itt ingyenélőkre?

Mért nem lehet az, hogy akinek gondja van besétál a parlamentbe és beterjeszti a javaslatát melyet aztán a nép internetes szavazással eldönt?

Mért nem elégszel meg azzal, ha egy rendszergazdát és egy felesketett felügyelő bizottságot megfizetsz ezért?

Mért van elengedhetetlen szükséged valakire aki kilopja a szemed és rabszolgasorba kényszerít?

2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Az összes ingyenélőt ki kell takarítani a parlamentből!
2013. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Dutyiba durung!
2013. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Vadkan01 ***** válasza:
0%
Én vállalom.
2013. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Darth Vader főnöke - megerősítette a hatalmát és a birodalmát.

Darth Vader - igazi karizmatikus személyiség.

Drakula gróf - senki sem merne lopni, gyilkolni rajta kívül az országban, mert félnének a karóba húzástól

Henrietta hercegnő a Zero no Tsukaima animéből: háborúban mindig az első vonalban harcol, fontosabb neki a népe, mint önmaga.

Lelouch vi Britannia: jól ért a ravasz húzásoktól, ellene senki sem nyerhetne. Ereje kevés, de eszével túl tesz ezer meg ezer ember erején. Szerintem pillanatok alatt rendbe hozná a gazdaságot.

Sakai Yuji: "Ember ki istent használt céljainak eléréséhez." - egy mondat róla. Egy ilyen emberrel csak nyerne az ország.

Petőfi Sándor: verseivel felébresztette a múltban is a magyarságot, és erre az ébredésre egyre jobban szükség van, különben oda jutunk, hogy nincs többet magyarság.

2013. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!