Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fogadod a Fideszes...

Hogyan fogadod a Fideszes aktivistákat, ha becsöngetnek hozzád a rezsicsökkentés ürügyén?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 19:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Kávéval, teával és egy jó beszélgetéssel a tapasztalatokról.

(szánalmas ez a ballib műcsoport)

2013. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 doboszoli ***** válasza:
59%

Bogand!

Se puszi, semmi??))

2013. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Újabban már verik őket.
2013. ápr. 5. 23:32
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
Én már réges-régen nem nyitok ajtót idegennek. Eddig csak az ügynökök jöttek meg Jehova tanúi, most aztán még a fityeszesek, hát kinézek a kukucskálón, nem ismerem, mehet a lecsóba.
2013. ápr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
3. válaszolónak. Nem minden zsidó Fideszes, ahogy nem minden Fideszes zsidó. Ők pátyolgatták a Jobbikot, csak aztán az túlnőtt rajtuk. Nem emlékszel? Amúgy hozzám pl. be sem csengetnek, mert tudják, hogy nem vagyok sem Fideszes, sem hülye.
2013. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyen esős időben ilyen széles és mély gödröket ásni, de elkészültek!
2013. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én alapjératon egy normális vérmérsékletű gyerek vagyok meghallgatnám őket mit akarnak aztán ha ott tartanak aláírja e nekünk akkor megmondom, hogy bocs nem, nem szeretnék semmilyen módon politikai párt mellé állni. Majd jövőre a szavazófülkében. És elköszönök.
2013. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 50felett ***** válasza:

Egyetlen hozzászólást nem olvastam a válaszom előtt,

igy nem befolyásolt egy sem.

Természetesen udvariasan elháritom őket,és meg köszönöm a figyelmüket.

2013. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!