Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik, és a MAGYAR POLITIKA,...

Jobbik, és a MAGYAR POLITIKA, Mit gondoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hölgyeim és Uraim!

A belpolitikai események késztettek arra, hogy itt most Önöknek írjak. Én egy tisztességes, becsületes Magyar ember vagyok. Nem vagyok rasszista, sem antiszemita, se semmi! Minden ember egyenlő! Sokan mondják (többnyire Jobbikos szavazók), hogy van cigány bűnözés, és a zsidóknak van hatalmuk. Részben egyetértek. Manapság ha valaki kimondja az igazat, az kap a fejére, hogy rasszista, és jönnek a külföldi véleményem, és felszólítások. A Magyar ügy, az Magyar ügy, viszont...!!!!, nem értek egyet azzal, hogy sokan ezen embereknek a halálukat kívánnák...pl: zsidókat megölni stb...ÉN EGY EMBERNEK SEM KÍVÁNOM A HALÁLÁT!!!!!!!!! Tehát a Jobbikosoknak még igazuk is lenne, ha sok Jobbikos nem menne át ebbe a stílusba, ami elítélendő, és én el is ítélem, ugyanakkor sok mindenben igazuk van. Én a Jobbik politikájával 80%-ig egyetértek, de a szavazójuk egy részével már nem tudok azonosulni, mert amiket mondanak azok elfogathatatlanok számokra, viszont abban meg sok Jobbikos szavazónak, és Jobbikos képviselőnek igaza van, hogy a tabukat le kell dönteni, és azért, mert valaki azt mondja, hogy a cigányok többsége ilyen, meg olyan, attól még ez nem rasszizmus, csak tény megállapítás! Én nem vagyok rasszista, és szeretném ha a világon minden ember boldog lenne! (

Vélemény?



2013. márc. 21. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez így jól van. Ön egy remek ember!
2013. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Várom tisztelettel a kulturált hozzászólásokat, és kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok arról amiket leírtam?!

Köszönöm!

2013. márc. 21. 14:53
 3/17 A kérdező kommentje:

1es!

Fogadja mély tisztelettel e mondatot tőlem:

Nagyon köszönöm!

2013. márc. 21. 14:59
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Én is Jobbik szimpatizáns vagyok.


Úgy gondolom hogy senkit nem kell kiirtani.A cigányokat radikális módszerekkel lehet megnevelni ,sajnos csak vas szigorral lenne lehetséges.

Külön oktatási rendszert kell nekik kidolgozni és a problémás egyedeket , sajnos a többségük ilyen , őket szegregálni kell.


Szerintem a homoszexuálisoknak is joguk van az élettársi kapcsolatra ,de házasságra nem mivel a házasság egy nő és egy férfi között van csak.


A zsidó kérdéssel úgy vagyok hogy , legyen évente 1 holokauszt megemlékezés és ennyi.

2013. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jobbikos vagyok, de szerintem sem kell senkit bántani, legfeljebb a bűnösöket megbüntetni. De azt minden esetben hovatartozás nélkül. És igen, a tabukat le kell dönteni, a dolgok háta mögé be kell nézni, a megcsontosodott de rossz gyakorlatot felül kell írni. Erről szól a Jobbik is, a 22 év gyakorlatának megváltoztatásáról.


Nyilván vannak minden pártban olyan emberek akik erőszakosabbak, vagy erőszakosabbnak akarnak tűnni.

Pontosan az alattunk lévő kérdés világít erre rá Mesterházyval kapcsolatban. Annyira lebénultak a balibek a Szaniszló féle történet miatt ami jól mutatja a mai helyzetet. Olyan sokszor kiáltottak farkast a semmire hogy ma már értelmetlen. Nem azt hozta a Szaniszlós történet amit vártak, nem azt hogy most majd jól befűtenek a jobb oldalnak. Hanem a magyarok nagy része beállt jobbra és nagyon sokan a hatalmasokkal szemben Szaniszló mellé. Ő már tudja, hiszen ezt, az ilyen eseteket mérik a politikai erők. És bukott az egészen a balib oldal. Az az, a kártya vissza nyalt!

2013. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
100%
A jobbikkal az a nagy baj, hogy a cigánykérdéstől nem tud eltávolodni. Ők ki mondják, hogy bizonyos cigány gyerekeket el kéne különíteni otthonról, hogy ne a bűnöző életmódot lássák. Csakhogy ez nem feltétlenül csak a cigányokra vonatkozik. Semmi gond nem lenne a jobbikkal, ha a fenti kérdést úgy fogalmazná meg, hogy bűnöző életmódot folytató családoktól el kell különíteni a gyermeket. Az eredmény ugyan az, és nem lehet rájuk fogni a rasszizmust sem. Amíg viszont emberfajtánként tesznek megkülönböztetést, és nem társadalmi/élethelyzet alapján, addig én támogatni sem tudom.
2013. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha azt mondanám,hogy az eldeformált gondolkodású emberektől el kellene venni a gyerekeket, mert Ők is azzá válnak./cigánygyerekek elkülönítésére adtam választ/

Egyébként az igazság nem az ésszerűségen alapszik hanem az erkölcsön és ennek az alapja az emberi humánum még akkor is,ha időnként nehezen mennek a dolgok.

2013. márc. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Pannónia Oroszlánja... ez nagyon szép és jó, de akkor miért lehet romafelzárkóztatásról beszélni (és milliárdokat költeni rá) miért lehet romagyilkosságokról hírt adni, és egyébként is, miért szerepel ez így jogszabályban:

"A miniszter a 45. életévüket betöltött, valamint a roma származású személyek munkaerőpiaci helyzetének javítása, foglalkoztatásának elősegítése érdekében e törvényben foglaltaknál kedvezőbb szabályokat állapíthat meg."

1991/IV. tv. 20. § (4) bek.

2013. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a jobbik politikájával inkáb 20% ban értek egyet ahogy a cigány kérdést kezelik . Viszont tulsokat zsidóznak a zsidóbankár otszed le rólad pénzt ahol tud és jok az ügyvédei. Viszont nincsenek ösze esküvések . Ami a gazdáság és kül politikáját illeto na azal nem egyszerüen szét esne a kazdaság tülük. A homokosok szerintems e házasodjanak az egy vallási ceremonia amit a vallásnak kell meghatározni hogy lehet e . És ne fogadhasanak őrőkbe gyereket nem az miat hogy mijen szülők hanem sok szivatás érné a gyereket ami a lehető legkárósab a szeméjiség fejlődésre . Viszont hogy erkőlcsősebé akarja teni az országot nem kivitelezhető vagy csak nagyon rosz szábályokal..
2013. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

" nem értek egyet azzal, hogy sokan ezen embereknek a halálukat kívánnák...pl: zsidókat megölni stb...ÉN EGY EMBERNEK SEM KÍVÁNOM A HALÁLÁT!!!!!!"


Most te a Jobbikról, mint pártról beszélsz, vagy a Jobbik szavazókról?

A Jobbik, mint párt soha nem mondott olyat, hogy bárkit a származása alapján ki kellene irtani. (Ne lepontozni tessék emiatt, hanem forrásokat mutatni, ahol egy jobbikos politikus ezt mondja).


A Jobbik szavazók, szimpatizánsok között pedig lehet, hogy van ilyen, aki ezt mondja, de nehogy már a szimpatizánsok alapján ítéljünk meg egy pártot.

Csak úgy mellesleg, a Fidesz-MSZP nagygyűléseken is lehet hallani olyat, hogy kiket kéne kiirtani. Most akkor ők is antidemokratikusnácikfasiszták?

2013. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!