Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képzeli Bajnai, hogy...

Hogy képzeli Bajnai, hogy kötelező lenne legalább 1 melegházasság mindenki számára?

Figyelt kérdés

Ha meglenne neki a 2/3-ad, akkor alkotmányba is foglalná a kötelező melegházasság ügyét. Sima győzelemmel, csak törvényt alkotna róla.


Mégis hogy képzeli?


Így már nem hiszem, hogy rá szavazok.



2013. márc. 19. 00:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Kötelező lesz buzulni? Ennek örülök.


(nem hiszem el, hogy ilyet megkérdez valaki)

2013. márc. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Mocskos egy ember ez a Bajnai.
2013. márc. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Erre szoktam mondani hogy az emberi butaság határtalan. Sajnálatra méltó buta emberek már már beteges gondolatai fogalmazódnak meg itt, őszintén remélem hogy nagyon kevesen vagytok akik ezen a minősíthetetlen szinten acsarkodtok.


(még mielőtt nekikezdenétek az ellenem irányuló acsarkodó írásoknak kijelentem hogy nemvagyok homoszexuális nemvagyok cigány nemvagyok zsidó nemvagyok politikus és nemvagyok Magyarellenes, egyszerü normális Magyar ember vagyok.)

2013. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy legalább nyolc állattal kell szexelni, ha a fidesz nyer, ha pedig a jobbik, akkor autofellációt kell elkövetni.
2013. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

ha ezt a baromságot elhiszed, akkor most elképzelheted, hogy a Fidesz-KDNP mit akar tenni a melegekkel (hetero házasságba kényszeríteni).


A kérdés zagyvaság, de az ellenkezője sajnos igaz. persze nem törvénnyel, de mindent megtesznek, hogy mindenki hetero házasságban éljen, irányultságtól függetlenül.

Az új alkotmány és az erkölcstan is része ennek a kultúrterrornak.

2013. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerencsére azt is képzeli, hogy az ilyen alpári, vagy végzetesen tudatlan elemek az iskolapadban tevékenykedjenek, itt viszont nem tehetik. Majd csak egy szint elérés után.

Ezt én nemhogy kétharmaddal, de egyedül is törvénybe iktatnám. Mindannyiunk üdvére, kötelező elérni egy szintet, aki erre képtelen, meg kell tanítani, aki ezt nem akarja, úgy kell ösztönözni, hogy hamarosan ne akarja senki nála jobban.

Ilyenkor kezdi gondolni az ember, hogy tényleg ne szavazhasson mindenki. De aztán rögtön el is hessegeti, mert nem célszerű erre a szintre alászállni.

Még azt sem hiszem el, hogy ép gondolkodású ember ilyent ráfogna.

2013. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogadsz velem nagy összegben, hogy nem lesz ilyen, ha bajnai nyer akkor sem?
2013. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!