Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van országunkban még...

Miért van országunkban még mindig ennyi náci? Mi az oka?

Figyelt kérdés
pl. a listazó eltések vagy a kitüntetett Szaniszló?

2013. márc. 18. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ja, és a szlovák nyelvtörvény nem volt náci? vagy most a délvidéken magyart verő szerbek, és az ellenük szinte sehogysem fellépő szerb kormány is náci?
2013. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Régen mikor ide jártam az oldalra, még a magyargyűlölő mély alvók voltak itt többségben. Örömmel tapasztalom, hogy ez arány megváltozott. Sokkal több itt a nyitott elméjű ébredező, mint a provokátor.
2013. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Az oka a tudatlanság, cinizmus és szegénység.

A sok tudatlan minden maszlagot bevesz, a cinikus hataloméhes emberek pedig tudják milyen maszlag kell. Ilyesmire a szegénységben van szükség, kezdetben a valós problémákról való figyelemelterelés miatt, később már önmagában is alkalmas hatalomszerzésre.

Náci és náci szemlélet két dolog. Nácik - már a koruk miatt is - kevesen vannak. Közülük is sokan már nem azok. Van viszont az a szemlélet, ami annak idején a fő náci ideológia volt. Sok megtévesztett ember a fenti okok miatt azt jónak tartja, hirdeti. És kevés (titkolózó) pedig szítja, hogy a megfelelő időben átvehesse a hatalmat. Ez a művelet könnyen felismerhető, az olasz fasisztáktól a magyar nyilasokig elég egyszerű módszerekkel dolgoztak, ma is eszerint járnak el. Csak akik ezt elhiszik, sem az olasz, sem a német, sem a magyar módszereket nem ismerik, mert ahhoz történelmet kell ismerni és megérteni - meg kicsit mást is.

2013. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

9/15 Máris kisajátítottad az igazságot vagy az afelé tartó megismerés lehetőségét. Csak az fogadható el ami a Ti csatornátokon folyik . Ha tudnád a papi oktatás tananyaga tartalmazta anno a tudományos szocializmus megismerését is, mivel hogyan érveltek volna,ha nem ismerik az elveit. Ti egyből megmondjátok a tutit,mert tévedhetetlenek vagy.

Ez a módszer már ismerős .

2013. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Peaceful Warrior ( # 5 ma ( 03-18 ) 09:30 ) válasza a linkkel természetesen cinikus, pimasz hazugság. Cinikus pimaszság a listázás ellen tiltakozó "sárga csillag flashmob" résztvevõit nevezni nácinak.


# 4 ma ( 03-18 ) 09:28 Nagyon jól leírta.

Amit leírt, azt jól szemlélteti pl # 12 ma ( 03-18 ) 10:50 és # 13 ma ( 03-18 ) 10:51


A # 15 ma ( 03-18 ) 12:28 által leítrtakat, tehát a tudatlanságot jól szemlélteti pl Wak3 uP!, aki ostobaságokat állít, abban a tévhitben, hogy õ azokaat "tudja". Ehhez ostoa, hazug vidokat mutat. A # 7 ma ( 03-18 ) 10:03 -beli linken pl azt írják: "GÓJ: A zsidók nevezik így a nem zsidókat. Jelentése: barom."

Az, hogy a 'gój' szó jelentése: barom, nem egyszerûen ostobaság, hanem gyalázatos, uszító hazugság.


A GÓJ ( " גוֹי " ) héber szó, eredeti jelentése: nép, nemzet. Mózes elsõ könyvében pl az alábbi 10 ( tíz ) helyen jelenti kifejezzetten Ábrahám, Izsák, Jákob leszármazottait, vagyis a ZSIDÓ népet:


( a szövegben, hogy könnyebb legyen megtalálni, a szó elõtt és után ´gy különítettem el: ... ... )


12,2 És nagy néppé teszlek téged, megáldalak és naggyá teszem nevedet, és te légy áldássá. -- יב,ב וְאֶעֶשְׂךָ, ...לְגוֹי... גָּדוֹל, וַאֲבָרֶכְךָ, וַאֲגַדְּלָה שְׁמֶךָ; וֶהְיֵה, בְּרָכָה.


17,4 „Íme én szövetséget kötök veled és te népek sokaságának atyjává leszel. -- יז,ד אֲנִי, הִנֵּה בְרִיתִי אִתָּךְ; וְהָיִיתָ, לְאַב הֲמוֹן ...גוֹייִם.


17,5 Ne nevezzenek többé Ábrámnak hanem legyen neved Ábrahám, mert népek sokaságának atyjává tettelek. -- יז,ה וְלֹא-יִקָּרֵא עוֹד אֶת-שִׁמְךָ, אַבְרָם; וְהָיָה שִׁמְךָ אַבְרָהָם, כִּי אַב-הֲמוֹן ...גוֹייִם... נְתַתִּיךָ.


17,6 Nagyon megszaporítalak és népek származnak tõled, királyok származnak tõled. -- יז,ו וְהִפְרֵתִי אֹתְךָ בִּמְאֹד מְאֹד, וּנְתַתִּיךָ ...לְגוֹייִם;... וּמְלָכִים, מִמְּךָ יֵצֵאוּ.


17,16 És megáldom õt és azonfelül adok neked õ tõle fiút; megáldom õt, hogy nemzetek anyja legyen, népek királyai származzanak tõle.” -- יז,טז וּבֵרַכְתִּי אֹתָהּ, וְגַם נָתַתִּי מִמֶּנָּה לְךָ בֵּן; וּבֵרַכְתִּיהָ וְהָיְתָה ...לְגוֹייִם,... מַלְכֵי עַמִּים מִמֶּנָּה יִהְיוּ.


18,18 Holott bizonyos, hogy Ábrahám nagy és hatalmas nemzetté lesz és benne áldottak lesznek a föld összes nemzetei. -- יח,יח וְאַבְרָהָם--הָיוֹ יִהְיֶה ...לְגוֹי... וְעָצוּם; וְנִבְרְכוּ-בוֹ--כֹּל, ...גּוֹיֵי... הָאָרֶץ.


25,23 És mondta neki az Örökkévaló: „Két nemzet van a te méhedben, és két nép válik szét belsõdbõl, az egyik nép erõsebb lesz a másik népnél, s az idõsebb szolgálja majd a fiatalabbat”. -- כה,כג וַיֹּאמֶר יְהוָה לָהּ, שְׁנֵי ...גוֹייִם... גֹיִים בְּבִטְנֵךְ, וּשְׁנֵי לְאֻמִּים, מִמֵּעַיִךְ יִפָּרֵדוּ; וּלְאֹם מִלְאֹם יֶאֱמָץ, וְרַב יַעֲבֹד צָעִיר.


35,11 És mondta neki Isten: „Én vagyok a Mindenható Isten, szaporodjál és sokasodjál; nemzet és nemzetek gyülekezete lesz belõled és királyok erednek ágyékodból. -- לה,יא וַיֹּאמֶר לוֹ אֱלֹהִים אֲנִי אֵל שַׁדַּי, פְּרֵה ...בֵה--גּוֹי... וּקְהַל ...גוֹייִם,... יִהְיֶה מִמֶּךָּ; וּמְלָכִים, מֵחֲלָצֶיךָ יֵצֵאוּ.


46,3 És õ így szólt: „Én vagyok az Isten, atyád Istene, ne félj lemenni Egyiptomba, mert nagy néppé teszlek majd ott. -- מו,ג וַיֹּאמֶר, אָנֹכִי הָאֵל אֱלֹהֵי אָבִיךָ; אַל-תִּירָא מֵרְדָה מִצְרַיְמָה, ...כִּי-לְגוֹי... גָּדוֹל אֲשִׂימְךָ שָׁם.


48,19 De atyja nem akarta és szólt: „Tudom, fiam, tudom, õ belõle is nép lesz és õ is nagy lesz, de kisebbik testvére nagyobb lesz nála és magzata népek sokaságává lesz”. -- מח,יט וַיְמָאֵן אָבִיו, וַיֹּאמֶר יָדַעְתִּי בְנִי יָדַעְתִּי--גַּם-הוּא יִהְיֶה-לְּעָם, וְגַם-הוּא יִגְדָּל; וְאוּלָם, אָחִיו הַקָּטֹן יִגְדַּל מִמֶּנּוּ, וְזַרְעוֹ, יִהְיֶה ...מְלֹא-הַגּוֹיִםייִם.


Igaz, a késõbbiekben ( így ma is ) egyre inkább jelentette kifejezetten a nem zsidót, azonban mindenféle negatív tartalom nélkül, lenézést csak a zsidók ellenégei próálnak belemagyarázni.

( Ennek megelõzésére - bár hosszabb - inkább azt írjuk, mondjuk, hogy 'nem zsidó' . Amibe nincs mit belemagyarázni, gondolom én, de persze tudom, a csirkrfogászat rendkívül leleményes :D )

2013. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Sajnos, a héber szöveget úgylátszik, nem tudja hibátlanul kiírni a gyk, de ott van a magyar fordítás, továbbá a fejezet és vers-számok, bárki megtalálhatja. Héber Biblia található pl [link] illetve Mózes elsõ könyve egybefüggõen: [link] angol - héber: [link]
2013. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azért van ennyi "náci" Mo-n mert a liberalizmus, cigánybűnözés, és a zsidó agymosás nem tetszik néhány embernek. Menjél el cigány lakta területre és te is "náci" leszel....80 éves öreg nénit ölnek meg 5ezer Ft-ért...(hozzá tenném ha már kopasz vagy és terepgatyát veszel fel egyből náci lettél). Cigánybűnözés azért van mert a liberalizmus beléjük "nevelte" hogy bármit megtehetnek nem lesz következménye mert ők a kicsi ártatlan kisebbség, és van néhány értelmes ember aki feláll végre és nem béget a nyájjal!
2013. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
és ezáltal a komment által Te is nácivá váltál:) és én is, amiért nem tudok nem egyetérteni veled!
2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az,hogy van cigány bűnözés attól még nem lehet valaki cigányellenes, mert ha azt mondom,hogy a bűnözök fele intellektuális eékövetés, akkor még nem azt mondtam,,hogy gyűlölöm az értelmiséget.
2013. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha annyi náci lenne itt, amennyit vízionálnak, akkor a zsidóknak fejvesztve kellene menekülniük innen. Ennek ellenére egyre többen vannak.
2013. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!