Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp, dk, együtt2014 nem...

Az mszp, dk, együtt2014 nem is tudott róla, hogy ilyen idő lesz az országban?

Figyelt kérdés
Miért vártak reggelig a tüntetés lefújásával?

2013. márc. 15. 14:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Amennyiben a civilek megtartják a Kálvin térre tervezett demonstrációt, amelyen már a demokratikus ellenzéki pártok is jelen lesznek, abban az esetben a DK politikusai átvonulnak a rendezvényre” – írta sajtóközleményében a DK. "


[link]


Nem akartalak megbántani ...

2013. márc. 15. 15:42
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam arról, hogy a dknak is lesz rendezvénye.. Ezért csak úgy együttesen beszéltem a nagy ellenzéki koalícióról. Pontatlanságom nem hazugság, hanem pusztán tudatlanságomnak köszönhető ...
2013. márc. 15. 15:47
 13/14 Dick Esmen ***** válasza:
De tudott,már tegnap lemondták.
2013. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Joe Makepeace ***** válasza:

"Most meg esik a hó egy napja és egy hókotrót sem láttam még az utakon. Ezaz viktor ezt is elqrtad!!!"


"Nem vagy meteorológus, de lehet, hogy az időjárási körülmények nem azonosok, budapesti panel 3. emeletén és a Szabolcsi zsák falu utolsó házánál ..."


"A lényeg a megelőzés. Ismerjük az időjárás előrejelzést, KÉSZÜLJÜNK FEL RÁ!!! "


"Most indul a mentés?? Az első hó leesése előtt már helyszínen kellett volna lenni! MEGELŐZÉS!!!!!!"


Ez mind igaz! Csak hát itt Budapesten a Tarlós "el vagyok varázsolva magamtól és különben is ki ha én nem" Pisti a főpolgármester! (nem mintha a Demszky kotortatta volna a havat)

2013. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!