Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire figyelik a Facebookot?

Brutálállat kérdése:

Mennyire figyelik a Facebookot?

Figyelt kérdés
Kaptam egy SMS-t a BM-tól,miközben éppen arról olvastam,hogy nem segítenek az úton ragadtaknak.Azt írták maradjak a kocsiban STB.Persze otthon voltam,csak felettébb érdekes,hogy pont akkor amikor úgymond kormány ellenes lapot olvasok,a saját Facebookomon.Lehet,hogy véletlen,nem zárom ki,csak szeretném tudni,hogy mással fordult e elő hasonló eset.

2013. márc. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hozzá sok köze.

De ennek az smsnek sincs olyan sok értelme.


Oké, aki ott ül jó lehet neki tudni, hogy jön a segítség, de én szívesen megnézném, hogy ez most megint hány milliárd mínusz lesz az államnak. (Mert hát zsebre is lehet ilyenkor megint fizetni...)

2013. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is megkaptam ugyanezt az üzit 12.40kor..ne aggódj a kettőnek nincs köze egymáshoz.
2013. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az a BM ?
2013. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én speciel a vécén kaptam meg az üzenetet, hogy két gépjármű között csakis teleportációval közlekedhetek. Ebből mit következtetsz ki kérdező?
2013. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
A BM nem írogat neked semmilyen SMS-t. Nyugodtan olvass amit csak akarsz. Ki tudja ki szórakozik.
2013. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
De kemény vagy kérdező :D
2013. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a mobilszolgáltatók segítenek az SMS-ezésben a BM-nek. Akkor biztos bonyolult lett volna a hótorlaszos részek környékén lévő adókból lekérdezni az ott rekedtek telefonszámait. Inkább küldözgetik össze-vissza...
2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!