Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogtok csinálni Március...

Mit fogtok csinálni Március 15-én?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 19:47
1 2 3 4
 31/38 Pro Patria ***** válasza:
48%

Kedves 79-os!

A százalékok azonossága, valamint a kommentek kiírásának egymáshoz közeli időpontja alapján feltételezem (bár ebben sokat segítene, ha mindenki hozzám hasonlóan vállalná a véleményét, és nem rejtené le egy eleve anonim oldalon még a nick-nevét is), hogy ugyanaz a személy vagy, aki egy másik kérdésnél a kurucinfó adekvát képződménye, az AN mellett foglalt állást. Akkor pedig - ahogyan ott is bemutattam - nem velem van a baj.


Karácsony egy dátum, amely egy fontos eseményhez kötődik. És megünnepeljük. Március 15. ugyanez.


"Amikor bebizonyítjuk, hogy az érveid hamis érvek"

- Csak már látnám, bármilyen témában! Mert a bizonyítás nem "bemondásra" megy. Az álláspontodat meg kell tudnod védeni, alá kell támasztani, a vitapartneredét tételesen kielemezve megírni, miért nem helytálló. Hány felhasználóról tudsz itt, aki ezt a folyamatot korrekten, hozzám hasonlóan végigcsinálja?


"eltereled a témát (elmúltnyolcév), személyeskedsz ("Normálisak vagytok?"), vagy csak simán nem reagálsz."

- Így-így, ömlessz ide mindent, függetlenül attól, hogy igazak-e, vagy van-e bármi kapcsolatuk egymással.

Nem terelek.

Nem személyeskedek. (Ez, amit itt most kiemeltél, erre a kérdésre vonatkozott, lásd: szilvásbukta 100-ason, az én válaszom nullán. Erre mást nem lehet reagálni: normálisak vagytok?)

Nem hagyok megválaszolatlanul semmit. A viták rendszerint úgy érnek véget, hogy egyszerűen "nem érkezik több válasz", noha én írtam. Ez tehát tényszerűen hamis állítás, és épp az ellenkezője igaz.


"A sok Pro Patriagyűlölő szemétláda ezek szerint nem érti a 

gombok jelentését..."

- Mert szerinted a "Szilvásbuktát, mert azt szeretem" 100%-ban hasznos, míg az én teljesen kielégítő, a kérdésre válaszoló hozzászólásom 0%-ban? Na ERRE mondtam, hogy akkor sem az én gondolkodásommal van a hiba, ha ezzel itt kisebbségbe is szorulok.


"Fantasztikus példát hoztál, minden veled ellentétes véleményen lévőt barbár, nőket kínzó állatokhoz hasonlítasz! Csak gratulálni tudok..."

- Attól, hogy olyat adsz a számba, amit nem mondtam, még nem lesz jobban igazad.

2013. márc. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
53%

"sokat segítene, ha mindenki hozzám hasonlóan vállalná a véleményét, és nem rejtené le egy eleve anonim oldalon még a nick-nevét is"

Nem kívánok rövid nyomozás után Kubatov urad listájára kerülni! ;)


"nem velem van a baj."

Téged senki és semmi nem tudna meggyőzni, fölösleges is bizonygatnom, hogy a Fidesz az agyadra ment...


"Csak már látnám, bármilyen témában!"

Szerintem nem a szemeid rosszak, csak nem akarod értelmezni azt a szöveget, ami neked kellemetlen.


"És megünnepeljük. Március 15. ugyanez."

Rohadtul nem. Normális ember nem tart díszvacsorát családi körében egy nemzeti ünnepen! :DD


"Mert a bizonyítás nem "bemondásra" megy."

Amikor rád bizonyítottam hogy hazudtál, nem álltál szóba velem, majd kitöröltetted a legtöbb választ (köztük a hazugságodat is).


"tételesen kielemezve megírni"

Attól hogy nem veszel róla tudomást, mindig ezt csinálom. ;)


"Hány felhasználóról tudsz itt, aki ezt a folyamatot korrekten, hozzám hasonlóan végigcsinálja?"

Keresd vissza mondjuk azt a kérdést, amiben akár életed árán is megvédnéd a nyilas Nyírőt, hogy ő csak rosszkor volt rossz helyen! Csak ott kb. 3-at láttam. :D


"Nem terelek."

Jól vagy? Nem szakadt rád az ég?


"Nem személyeskedek"

Ha mások normalitását kérdőjelezed meg, akkor az személyeskedés! :) Ha tahó egyetemistához hasonlítasz, az személyeskedés!


"Nem hagyok megválaszolatlanul semmit."

... csak a baromságaidra adott tételes cáfolatokat.


"A viták rendszerint úgy érnek véget, hogy egyszerűen "nem érkezik több válasz", noha én írtam."

Hazug. Az az néhány "vita", amelyik tényleg így ér véget csak azért szakad meg, mert mindenki 3x leírta a TÉNYEKET, amiket te nem vagy képes elfogadni.


"akkor sem az én gondolkodásommal van a hiba"

Díszvacsora? Komolyan?

Az meg műveletlenség, hogy nem tudod mi az a "szilvásbuktát, mert azt szeretem". ;)


Mondtál egy szituációt, hogy Afrikában csak egy ember gondolja helyesen, a többi kegyetlen barbár. Azt is mondtad, hogy itt mindenki rosszul gondolja, csak te jársz az igaz úton. Miért írtad ezt, ha nem állítasz párhuzamot? :D

2013. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Pro Patria ***** válasza:
48%

"sokat segítene, ha mindenki hozzám hasonlóan vállalná a véleményét, és nem rejtené le egy eleve anonim oldalon még a nick-nevét is

-> Nem kívánok rövid nyomozás után Kubatov urad listájára kerülni! ;) "

- Jajj, de gyenge volt...


"nem velem van a baj.

-> Téged senki és semmi nem tudna meggyőzni, fölösleges is bizonygatnom, hogy a Fidesz az agyadra ment..."

- Érdekes, pedig nem egy emberrel tudtam már zöldágra vergődni... Persze, ehhez az kell, hogy ne _elfogadtattni_ akard velem kritika nélkül, amit mondasz, hanem keresd a közös nevezőt.


"Csak már látnám, bármilyen témában!

-> Szerintem nem a szemeid rosszak, csak nem akarod értelmezni azt a szöveget, ami neked kellemetlen."

- Ugyan már... Itt is hoztál fel bármi érdemlekeset a megvető személyeskedéseken kívül?


"És megünnepeljük. Március 15. ugyanez.

-> Rohadtul nem. Normális ember nem tart díszvacsorát családi körében egy nemzeti ünnepen! :DD"

- Ki határozza meg a "normális ember" fogalmát? Majd pont te...?


"Mert a bizonyítás nem "bemondásra" megy.

-> Amikor rád bizonyítottam hogy hazudtál, nem álltál szóba velem"

- Könnyen beszélsz így, hogy nem lehet visszaolvasni. Amit te "bizonyításnak" nevezel, különösebb megerőltetés nélkül megválaszoltam (hogy te próbáltad meglovagolni a szelet, az csak egy dolog), az ignorálásod pedig azután következett, miután nyilvánvalóvá vált, hogy hergelni akarsz. Erre pedig egy módszer van az internet etikai szabálya szerint: don't feed the troll.


"majd kitöröltetted a legtöbb választ (köztük a hazugságodat is). "

- Nem töröltettem semmit, a moderátorok törölték az egész vitát.


"tételesen kielemezve megírni

-> Attól hogy nem veszel róla tudomást, mindig ezt csinálom. ;)"

- Egyszer majd vesd össze az enyéimmel. Majd ha eléred azt a vitasuínvonalat, mondhatod. A provokatív személyeskedések és a szándékos cinikuskodás a csúsztatásokkal, és a számodra kellemetlen sorok "kihagyása" nem ez.


"Hány felhasználóról tudsz itt, aki ezt a folyamatot korrekten, hozzám hasonlóan végigcsinálja?

-> Keresd vissza mondjuk azt a kérdést, amiben akár életed árán is megvédnéd a nyilas Nyírőt, hogy ő csak rosszkor volt rossz helyen! Csak ott kb. 3-at láttam. :D"

- A dolog eleve már ott bukik, hogy Nyirő sohasem volt nyilas, ez tényállítás. Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak. De le is írtam.


"Nem terelek.

-> Jól vagy? Nem szakadt rád az ég?"

- Megint egy személyeskedés, konkrétum nélkül, ez a te "kielemző vitakultúrád".


"Nem személyeskedek

-> Ha mások normalitását kérdőjelezed meg, akkor az személyeskedés! :)"

- Ha mások az én válaszomat lenullázzák, míg a "Szilvásbuktát, mert azt szeretem"-et százasra értékelik, ott okkal kérdőjelezem meg.


"Nem hagyok megválaszolatlanul semmit.

... csak a baromságaidra adott tételes cáfolatokat. "

- Megint csak a süketelés...


"A viták rendszerint úgy érnek véget, hogy egyszerűen "nem érkezik több válasz", noha én írtam.

-> Hazug. Az az néhány "vita", amelyik tényleg így ér véget csak azért szakad meg, mert mindenki 3x leírta a TÉNYEKET, amiket te nem vagy képes elfogadni."

- Már ne is haragudj, de a vita nem az, hogy leírjuk ismételgetve, mantrázva, amit gondolunk. Egy álláspontot meg kell védeni, a vitapartnerét cáfolni. Ilyen egy vita.

Parttalan ömlengésekbe valóban nem megyek már bele egy ideje. 


"akkor sem az én gondolkodásommal van a hiba" 

Díszvacsora? Komolyan?"

- Igen.


"Az meg műveletlenség, hogy nem tudod mi az a "szilvásbuktát, mert azt szeretem". ;)"

- Ismerem a viccet. Piszokul ideillő, és fenemód hasznos válasz.:)

Az külön vicc, hogy itt próbálsz fogást találni. Ha nekes az aztadom.co a "műveltség", az sokat elárul eddigi tevékenységedről.


"Mondtál egy szituációt, hogy Afrikában csak egy ember gondolja helyesen, a többi kegyetlen barbár. Azt is mondtad, hogy itt mindenki rosszul gondolja, csak te jársz az igaz úton. Miért írtad ezt, ha nem állítasz párhuzamot? :D"

- Igy van, párhuzamot. És hogy te ezt úgy forgatod ki, hogy "lebarbároztam őket", az patkány viselkedés...

2013. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
9%

"- Jajj, de gyenge volt..."

Gyűjtitek illegálisan a rátok/ellenetek szavazók adatait? Ezt Kubatov-listának hívják? A nicknevemre rákeresve 5 perc alatt kideríthető a nevem, városom, iskolám? 15 perc alatt a címem?

Mivel az előző kérdésekre a válaszok csak "igen"-ek, ezért hiába hisztizel, nem fogom kiírni a nevem :)


"ehhez az kell, hogy ne _elfogadtattni_ akard velem kritika nélkül, amit mondasz, hanem keresd a közös nevezőt."

A közös nevező mondjuk az lenne, hogy én elfogadom, hogy néha jót is tesz a Fidesz, te meg elfogadod, hogy néha rosszat. Sajnos képtelen vagy elfogadni, hogy pártod egyáltalán egy légynek is ártott volna.


"Itt is hoztál fel bármi érdemlekeset a megvető személyeskedéseken kívül?"

Vicces, amikor te vádolsz személyeskedéssel... Igazából másból sem áll ez a válaszod, mint vádaskodsz, hogy én személyeskedek. Én írok olyanokat, hogy "Normálisak vagytok?", "patkány viselkedés", "tahó egyetemista", "féreg", ugye? Szakadok rajtad :D Nem veszed észre, mennyire szánalmas vagy?


"- Ki határozza meg a "normális ember" fogalmát? Majd pont te...?"

Majd pont egy fideszes? Nem én tartok istennek egy idióta öltönyös törpét, hanem te! Ember(?), normális vagy?


"- Könnyen beszélsz így, hogy nem lehet visszaolvasni."

Pont te töröltetted ki te féreg. Vagy már az emlékeid is módosultak, te hazug?


"nyilvánvalóvá vált, hogy hergelni akarsz."

Na ez egy jó ötlet, hátha felhúzod magad, és szívrohamban meghalsz :D Azért vicces, hogy pont te nevezel trollnak, akit annyira komolyan vesz a GYIK közössége, hogy gyakran lepontoznak 0%-ra! :D Inkább nézz magadba! Gondolkozz el, ezt miért csinálják! Vagy gyűlölnek téged és zsigerből lepontoznak, vagy haszontalan válaszokat adsz. Mindkettőn lehetne változtatni, de te gondolom nem akarsz... :)


"- Nem töröltettem semmit"

Azért írtad azt, hogy "majd a moderátorok igazságot tesznek"... Nyilván nem te voltál!



"Majd ha eléred azt a vitasuínvonalat, mondhatod."

<3 FIDESZ <3 FIDESZ ORBÁN A TÉVEDHETETLEN ISTENKIRÁLY - erre gondolsz?


"A provokatív személyeskedések"

Jaj, már megint magadról beszélsz? (pl. a "normálisak vagytok")


"a szándékos cinikuskodás a csúsztatásokkal"

"Az MSZP-s gyűlöletkampány hazudik, a Fideszé meg tényszerű" Ezt te mondtad, ez mi ha nem cinizmus és öles hazugság?


"A dolog eleve már ott bukik, hogy Nyirő sohasem volt nyilas"

Nem, csak rosszkor volt rossz helyen, bár azt feltűnően sokszor tette! :D


"- Megint egy személyeskedés, konkrétum nélkül, ez a te "kielemző vitakultúrád"."

Ugyebár "tahó egyetemista", "féreg", "patkány viselkedés" az konkrétum és véletlenül sem személyeskedés. Egyszerűen szánalmas ahogy nem veszed észre a szemedből kiálló gerendát :D


"- Ha mások az én válaszomat lenullázzák, míg a "Szilvásbuktát, mert azt szeretem"-et százasra értékelik, ott okkal kérdőjelezem meg."

Okkal, de ATTÓL MÉG SZEMÉLYESKEDÉS, ha azt kérdezed, hogy normálisak vagyunk-e? Úgy tűnik nem tudod mit jelent ez: az a személyeskedés, ha nem a mondanivalót, hanem a személyt támadod. Rajtad kívül csak 15% nem vette személyeskedésnek! Biztos bennünk van a hiba... :)


"Parttalan ömlengésekbe valóban nem megyek már bele egy ideje."

Neeem, te aztán soha! Azért írtál ehhez a kérdéshez 5-ször! Engem, és az ország normális 3/4-ét az életben nem győzöd meg.


""Díszvacsora? Komolyan?"

- Igen."

LOL, xD, :D, hahaha, elég nagy az internetes szókincs amivel válaszolni lehet a hasonló poénos dolgokra.


"Az külön vicc, hogy itt próbálsz fogást találni. Ha nekes az aztadom.co a "műveltség", az sokat elárul eddigi tevékenységedről."

Az a külön vicc, hogy ott egy ";)", és nem gondolom komolyan, de te még ezen is kiakadsz. :)


Látom a szövegértés nem az erősséged... Kérdeztem: "Miért írtad ezt, ha nem állítasz párhuzamot?" Erre válaszoltál? Nem.

"- Igy van, párhuzamot. És hogy te ezt úgy forgatod ki, hogy "lebarbároztam őket", az patkány viselkedés..."

Tehát miért vonsz ilyen párhuzamot, ha véletlenül sem hasonlítod ahhoz a szituációhoz? :D Patkányul meg te viselkedsz. Hű most aztán én is jól beszóltam...

2013. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Pro Patria ***** válasza:
48%

"Jajj, de gyenge volt...

-> Gyűjtitek illegálisan a rátok/ellenetek szavazók adatait? "

- Én?? Senkiét.


"Ezt Kubatov-listának hívják? "

- Jajj, te kis naiv.:) Hogy is áll most a helyzet Bajnai E14-es facebook-os adatgyűjtési botránya? Tévedsz, ha azt hiszed, bárkinek ne lenne ilyen. Nemrég Mesterházy is elismerte.


"A nicknevemre rákeresve 5 perc alatt kideríthető a nevem, városom, iskolám? 15 perc alatt a címem? Mivel az előző kérdésekre a válaszok csak "igen"-ek, ezért hiába hisztizel, nem fogom kiírni a nevem :)"

- Ez pedig itt már semmi más, csak hasraütés-szerű ömlengés. Városod, iskolád nicknév alapján...? 15 perc? Mi a manó?

Nyugodt lehetsz: ha valaki hivatalos úton meg akar találni, mert mondjuk olyat tettél, meg is fog. Az oldal üzemeltetői előtt nincs rejtve a neved, sőt, az ip-címed sem.


"ehhez az kell, hogy ne _elfogadtattni_ akard velem kritika nélkül, amit mondasz, hanem keresd a közös nevezőt.

-> A közös nevező mondjuk az lenne, hogy én elfogadom, hogy néha jót is tesz a Fidesz"

- Történt ilyen...?


" te meg elfogadod, hogy néha rosszat. "

- Ez viszont megtörtént már. Nem egy alkalommal.


"Sajnos képtelen vagy elfogadni, hogy pártod egyáltalán egy légynek is ártott volna. "

- Már megint... Nem "a pártom", egyetlen pártnak sem vagyok a tagja.


"Itt is hoztál fel bármi érdemlekeset a megvető személyeskedéseken kívül?

-> Vicces, amikor te vádolsz személyeskedéssel... Igazából másból sem áll ez a válaszod, mint vádaskodsz, hogy én személyeskedek. Én írok olyanokat, hogy "Normálisak vagytok?",

- Ha valaki a "szilvásbuktát, mert azt szeretem" választ 100%-osra értékeli, míg az én korrekt, és a kérdésre válaszoló hozzászólásomat lenullázza, akkor ez a minimum, amit írhatok rá.


Másfelől pedig: igen.

Először amit írsz felém, mint megrovást:

"Jaj, már megint magadról beszélsz? (pl. a "normálisak vagytok")

Majd pedig Te magad azt írod:

"Ember(?), normális vagy?"


"tahó egyetemista"

- Ezt kifejezetten _egy_ egyetemistára mondtam, aki az egyetemfoglalás után úgy nyilatkozott a kamerák előtt, hogy "g*cire tapsoljuk meg magunkat". Én kérek elnézést...


És a legjobb:


Szintén felém az álszentül megvető számonkérés:

"féreg", ugye? Szakadok rajtad :D Nem veszed észre, mennyire szánalmas vagy?"

- Majd pedig egy idézet tőled:

"Pont te töröltetted ki te féreg."

Ez a kettő így egymás mellett így gyönyörű!


"patkány viselkedés"

- Majd pedig ismét egy idézet tőled:

"Patkányul meg te viselkedsz. Hű most aztán én is jól beszóltam... "

- Így van, mint ahogy minden másban is, mint ahogy látható itt.


Hogy is van akkor ez...?

A vastag bőrréteg az arcodon az megvan, látom...


"Ki határozza meg a "normális ember" fogalmát? Majd pont te...?

-> Majd pont egy fideszes? Nem én tartok istennek egy idióta öltönyös törpét, hanem te! Ember(?), normális vagy? "

- Hazudsz. Mindegy, milyenistának akarsz beállítani, vagy milyen hazugságokat adsz a számba, ezzel csak magadat minősíted.


"nyilvánvalóvá vált, hogy hergelni akarsz.

-> Na ez egy jó ötlet, hátha felhúzod magad, és szívrohamban meghalsz :D Azért vicces, hogy pont te nevezel trollnak, akit annyira komolyan vesz a GYIK közössége, hogy gyakran lepontoznak 0%-ra! :D Inkább nézz magadba! Gondolkozz el, ezt miért csinálják! Vagy gyűlölnek téged és zsigerből lepontoznak, vagy haszontalan válaszokat adsz. Mindkettőn lehetne változtatni, de te gondolom nem akarsz... :) "

- Azért te sem lehetsz túl népszerű!:) Én ugyanis megyek felfelé a toplistán, a megcsappant szabadidőm ellenére is. És annak ellenére, hogy sokan akkor is lemínuszoznak, ha abszolút semleges tartalmú a kommentem, csak a nevem láttán - mint látható itt.

Te nem vállalod a nevedet, mégis zuhantál a százalékodban, mivel legutóbb még 80%-os voltál, (így nehezen is tudtalak beazonosítani). Márpedig ehhez több kell, mint egy-egy lemínuszozott komment. És mindezt, mint mondtam, úgy, hogy te még rejtve is vagy, így ami értékelést kapsz, azt kiérdemelten kapod.:) Ha már tényleg ilyen mély szintre süllyedve átmegyünk személyeskedésbe...


"Nem töröltettem semmit

-> Azért írtad azt, hogy "majd a moderátorok igazságot tesznek"... Nyilván nem te voltál!

- Így van. És írtam is az oldal üzemeltetőinek, akik egy figyelmeztető megrovással és a vita törlésével intézték el az ügyet. Hiába írtam még egy panaszlevelet, azt a választ kaptam, hogy nekik erre van módjuk. Rendőrségi feljelentésig pedig nem akartam elmenni.

Azaz: nem én töröltettem.


"Majd ha eléred azt a vitasuínvonalat, mondhatod.

-> <3 FIDESZ <3 FIDESZ ORBÁN A TÉVEDHETETLEN ISTENKIRÁLY - erre gondolsz?"

- Már megint ugyanazt csinálod, mint fentebb az "öltönyös törpe isten" szövegeddel. Annyira is lehet komolyan venni ezt is. A legegyszerűbb dolgom akkor van, mikor már annyira nem találsz támadási felületet, hogy _csinálsz_ magadnak valami kreált hülyeséget.


"a szándékos cinikuskodás a csúsztatásokkal

-> Az MSZP-s gyűlöletkampány hazudik, a Fideszé meg tényszerű" Ezt te mondtad, ez mi ha nem cinizmus és öles hazugság? "

- És az állításomat alá is támasztottam, te pedig cáfolni nem tudtad. Mégha ezzel esetleg bele is gázoltam a lelki világodba.


"A dolog eleve már ott bukik, hogy Nyirő sohasem volt nyilas

-> Nem, csak rosszkor volt rossz helyen, bár azt feltűnően sokszor tette! :D"

- A dologba az rondít bele, hogy ő már a nyilas hatalomátvétel előtt(!) az országgyűlés tagja lett, Erdély visszacsatolásakor, Horthy alatt került be. Bűne mindössze annyi volt, hogy helyén maradt a nyilas hatalomátvétel után is. Gondolom, ez már önmagában háborús bűn. Az egy légtérben való tartózkodás mi más lenne? De bővítsük a bűnösök körét: az egy országhatáron belül való tartózkodás is legyen az! Ha valaki nem hagyta el az országot a nyilas hatalomátvétel után, az lakoljon meg érte. Hamar eljutunk Rákosi jelmondatához, a tízmillió fasiszta országához...


"Megint egy személyeskedés, konkrétum nélkül, ez a te "kielemző vitakultúrád".

-> Ugyebár "tahó egyetemista", "féreg", "patkány viselkedés" az konkrétum és véletlenül sem személyeskedés. Egyszerűen szánalmas ahogy nem veszed észre a szemedből kiálló gerendát :D "

- Lásd fentebb, te kis képmutató álszent valaki.:) Mindent, amit rólam elmondtál, magadra visszatükrözöm.


"- Ha mások az én válaszomat lenullázzák, míg a "Szilvásbuktát, mert azt szeretem"-et százasra értékelik, ott okkal kérdőjelezem meg.

-> Okkal, de ATTÓL MÉG SZEMÉLYESKEDÉS"

- Kiérdemelt. Mint ahogy magad is belátod.


"Parttalan ömlengésekbe valóban nem megyek már bele egy ideje.

-> Neeem, te aztán soha! Azért írtál ehhez a kérdéshez 5-ször! Engem, és az ország normális 3/4-ét az életben nem győzöd meg."

- Annak megítélését, hogy mibe érdemes belemenni, és mibe nem, fenntartom magamnak, engedelmeddel.


"Díszvacsora? Komolyan?

-> Igen.

-> LOL, xD, :D, hahaha, elég nagy az internetes szókincs amivel válaszolni lehet a hasonló poénos dolgokra."

- A baj pont ez: hogy az internetes szókincsen túl nem terjed a műveltséged.


"Az külön vicc, hogy itt próbálsz fogást találni. Ha nekes az aztadom.co a "műveltség", az sokat elárul eddigi tevékenységedről.

-> Az a külön vicc, hogy ott egy ";)", és nem gondolom komolyan, de te még ezen is kiakadsz. :)"

- A kacsintás nem éppen a jópofa vicc, hanem inkább a maró gúny jele.


"Látom a szövegértés nem az erősséged... Kérdeztem: "Miért írtad ezt, ha nem állítasz párhuzamot?" Erre válaszoltál? Nem."

- De, és a legjobb, hogy épp magad idézed, így bemásolnom sem kell.


"Igy van, párhuzamot. És hogy te ezt úgy forgatod ki, hogy "lebarbároztam őket", az patkány viselkedés...

-> Tehát miért vonsz ilyen párhuzamot, ha véletlenül sem hasonlítod ahhoz a szituációhoz? :D

- A szituáció között van a párhuzam. Ez pedig nem azt jelenti, hogy az illetőket valamiféle barbár nőcsonkítóknak neveztem, hanem azt, hogy ahogyan ott is lehet, hogy csak egyvalaki szólal fel, akkor sem a többségnek van igaza, úgy itt is lehet, hogy csak egy, de nem a többség értékrendje a helyes. A magyar nyelvtan szabályait nem fogod csak azért átírni, hogy igazold a hamis vádaskodásodat.

2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
28%

"A továbbiakban kerüljük egymás társaságát. Üdvözletem."

Vicces, hogy ezután még 2 kérdésnél is válaszoltál... :D


"Hogy is áll most a helyzet Bajnai E14-es facebook-os adatgyűjtési botránya?"

[link]

Az adatvédelmi biztos 5 darab felszólítása (amiből 4 arra vonatkozik, hogy az adatvédelmi nyilatkozat nem elég konkrét) is csak egy fideszesnek lehet botrány, úgy hogy a NEM CSAK TÁMOGATÓK, HANEM ELLENSZAVAZÓK LAKCÍMÉT is tartalmazó Kubatov-lista nem az... :DD A Fidesz lakásba becsöngetős aláírásgyűjtése gondolom nem botrány, egész biztos nem írják fel egy zsebükben lapuló papírra, hogy az illető aláírta-e, esetleg elküldte őket melegebb éghajlatra! ;)


"Városod, iskolád nicknév alapján...? 15 perc? Mi a manó?

Nyugodt lehetsz: ha valaki hivatalos úton meg akar találni, mert mondjuk olyat tettél, meg is fog."

Nem kell hozzá nagy kreativitás, bizony meg lehet. Ötleteket azért nem adok... :) Egyrészt nem teszek olyat, ami ezt igényli (remélhetőleg az orbánellenes válaszok még nem adnak erre okot), másrészt meg erről kérlek ne oktass ki, nem hinném, hogy jobban értesz hozzá. (Esetleg: hány órát foglalkoztál életedben webfejlesztéssel, programozással?)


Ha valaki olyan hűdekultúrált mint te állítod magadról, akkor még a szilvásbukta sem indok a személyeskedésre. Előfordult velem a számítástechnika kategóriában, hogy úgy 5 rettentően rossz és értelmetlen válasz után megoldottam a problémát, ezt lepontozták, holott az enyém volt az egyetlen lehetséges megoldás. Én normális hangnemben meg tudtam kérdezni, hogy ha nem értenek hozzá, miért írnak/pontozzák le? Ki is fejtettem, hogy miből vontam le, hogy semmit sem tudnak a témáról. Ez ÍGY nem személyeskedés. Ha azt kérdezem, hogy "Normálisak vagytok?", na az pontosan az.


"- A kacsintás nem éppen a jópofa vicc, hanem inkább a maró gúny jele."

Tényleg csak az? Az IS. Sajnálom, ha nem sikerül értelmezni...


"Hogy is van akkor ez...?

A vastag bőrréteg az arcodon az megvan, látom..."

Szakadok a röhögéstől, hogy nem esik le, miért írok olyanokat, mint "féreg" és "patkány viselkedés". (Akár egy mondatban azzal, hogy szólok ha személyeskedsz.) Csak ugyanazt csinálom mint te, és amint látom, ez téged irritál... :D Csoda, hogy magadat nem idegesíted...


"- Azért te sem lehetsz túl népszerű!:) Én ugyanis megyek felfelé a toplistán, a megcsappant szabadidőm ellenére is." "Te nem vállalod a nevedet, mégis zuhantál a százalékodban" "Ha már tényleg ilyen mély szintre süllyedve átmegyünk személyeskedésbe..."

Nagyon izgat a százalékom? :D Amikor regisztráltam, pár hétig 100%-os voltam. :) Voltam már lejjebb is meg feljebb is. Te írod, hogy alig lehet engem beazonosítani (rajtad kívül szerintem senki sem foglalkozik ezzel...). Akkor nyilván a népszerűségem az oka, biztos sok fanatikus hozzászólást tettem ezen az oldalon... :DD Nem az, mint amit feljebb is leírtam, hogy 5-en hajtogatják a saját baromságukat, majd amikor normális választ adok, akkor lepontoznak. Nemrég feltettem egy kérdést az ismert szövegetekkel, hogy rosszabbul éltek-e mint 4 éve, kb. mindenki (jó komcsi módjára) azt írta, hogy igen, le is lettek pontozva, de fideszes még véletlenül sem kommentelt normálisat. Nem 0%-ra, mint téged szoktak, de úgy 60%-ra. Biztos ez sem játszik benne szerepet. :) Nem kell hozzá egyetemi szintű matematika, hogy felfogd, ha az én válaszaimat is leküldik 60%-ra, úgy is lemehetek 80-ról 79-re. ;)

Ha olyan nagyon érdekel (bár kizártnak tartom), ahogy közeledik a vizsgaidőszak/zh-kra kell készülni, egyre kevesebb időm marad ide írogatni. Először elhanyagolom a többi kategóriát (úgy bő 1 hónapja), inkább a sokkal több vidámságot hozó magyar politikára koncentrálok. Az utóbbi hetekben már erre is egyre kevesebb időm volt (mint láthattad a kései válaszomból). Itt meg elég nehéz 100%-os válaszokat adni (azért sikerült már párszor), ellenben azokkal a kategóriákkal, amikhez hozzáértés kell, ami bizonyos kategóriákban nálam meg is van (és nem pontoznak le azért, ha leírom pl. hogy megszorítások vannak).

Egyrészt a toplistát nem egészen tekintem mérvadónak, pont jár az értékelésért és a kérdésért is. Másrészt tegnap még a 26. voltál 952 ponttal, ma már csak a 28. 904 ponttal. Ez az igazi fideszes előretörés! :D


""Nem töröltettem semmit

-> Azért írtad azt, hogy "majd a moderátorok igazságot tesznek"... Nyilván nem te voltál!

- Így van. És írtam is az oldal üzemeltetőinek, akik egy figyelmeztető megrovással és a vita törlésével intézték el az ügyet. Hiába írtam még egy panaszlevelet, azt a választ kaptam, hogy nekik erre van módjuk. Rendőrségi feljelentésig pedig nem akartam elmenni.

Azaz: nem én töröltettem."

Akkor jó, én nem kaptam semmilyen figyelmeztető megrovást... :D AMÚGY SZERINTED ELÍTÉLNÉNEK CSAK MERT FELJELENTESZ??? :D Erre tényleg nem lehet mást írni, (lesz*rom hogy személyeskedés) csak a te szavaidat: Normális vagy? Kezeltetned kéne magad... Képes lennél feljelenteni valakit, mert csúnyán beszélt veled/gonoszokat írt/nem értett veled egyet? :D Jesszusom, te orvosi eset vagy...

És lehet hogy tényleg nem vagy fideszes, KDNP-s vagy, akik szerint a Ferenc pápáról készült mémek a kereszténységet gyalázzák. Annyira, hogy feljelentésre bátorítja a híveket. [link] Csak tudnám, mi olyan sértő egy "Don't cry for me, Argentina" feliraton a pápa fényképe alatt, vagy hogy a bíborosok azért nem tudtak választani, mert a Bajnokok Ligáját nézték... Szerintem az Eurovíziós Dalfesztivál szervezői és versenyzői is tegyenek feljelentést! [link]

Komolyan, mint az 50-es évek kommunistái, jelentsük fel, jelentsük fel!


De akár jogászkodhatunk is, gondolom erre gondoltál: BTK 179. §. Kár, hogy van egy 182. § is. A saját kérésedre rád bizonyítottam, hogy hazudtál. Mi ez, ha nem jogos érdek? :) Azt meg ne hidd, hogy az ügyészség lesz olyan jófej, hogy képviseli a vádat. A rágalmazás magánvádas bcs, neked kell bizonyítanod az igazadat. Tehát ha be is bizonyítanád, hogy csúnyákat írtam rólad, szerinted bármelyik bíró elítélne engem a két szép szemedért? Ott van az a bizonyos jogos érdek... :)


"- A baj pont ez: hogy az internetes szókincsen túl nem terjed a műveltséged."

Jaj, már megint csak az a fránya személyeskedés! :D Az ellenszenveden kívül mire is alapozod ezt? Talán zavar, hogy az interneten az internetes szokásokkal jövök? :D


Biztos kihagytam néhány csúsztatásodat/hazugságodat/beszólásodat, ezért ne haragudj, de szólj ha valamire mindeképpen választ vársz! ;)

2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ne idézojelezzetek már. Ne is érveljetek. Magyarok vagyunk, az a dolgunk, hogy buták legyünk és az ellenségképeket keressük!!!
2013. ápr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Pro Patria ***** válasza:
46%

"A továbbiakban kerüljük egymás társaságát. Üdvözletem.

-> Vicces, hogy ezután még 2 kérdésnél is válaszoltál... :D"

- Vicces, bizony. Egy másik kérdésnél tudok még rólad, oda írtam, mert amit elkezdtem, azt befejezem. Máshol pedig nem tudom, hol bukkansz még fel - név nélkül nehéz.


"Hogy is áll most a helyzet Bajnai E14-es facebook-os adatgyűjtési botránya?"

[link]

Az adatvédelmi biztos 5 darab felszólítása (amiből 4 arra vonatkozik, hogy az adatvédelmi nyilatkozat nem elég konkrét) is csak egy fideszesnek lehet botrány"

- Csak a magadféléknek nem, akiknél mindig elhajlik a mérleg.


"úgy hogy a NEM CSAK TÁMOGATÓK, HANEM ELLENSZAVAZÓK LAKCÍMÉT is tartalmazó Kubatov-lista nem az... :DD"

http://www.youtube.com/watch?v=_YPqnSmMo6c


"Városod, iskolád nicknév alapján...? 15 perc? Mi a manó?

Nyugodt lehetsz: ha valaki hivatalos úton meg akar találni, mert mondjuk olyat tettél, meg is fog.

-> Nem kell hozzá nagy kreativitás, bizony meg lehet. Ötleteket azért nem adok... :) Egyrészt nem teszek olyat, ami ezt igényli (remélhetőleg az orbánellenes válaszok még nem adnak erre okot)"

- Nem, de azért mégsem vállalod fel.:)


"másrészt meg erről kérlek ne oktass ki, nem hinném, hogy jobban értesz hozzá. (Esetleg: hány órát foglalkoztál életedben webfejlesztéssel, programozással?)"

- Nem sokat, ellenben a rendőrség munkájába, szerintem, jobban belelátok, mint te, több felületből is.


"Ha valaki olyan hűdekultúrált mint te állítod magadról, akkor még a szilvásbukta sem indok a személyeskedésre."

- Hát persze. Pont, mint a bűnözőknél, ahol még én kérjek bocsánatot, ha áramot vezetek a kerítésbe, az meg fennsül.


"Előfordult velem a számítástechnika kategóriában, hogy úgy 5 rettentően rossz és értelmetlen válasz után megoldottam a problémát, ezt lepontozták, holott az enyém volt az egyetlen lehetséges megoldás."

- Csakhogy politikában nincs olyan, hogy "nem lehet más vélemény". És még mielőtt belekezdenél: a szilvásbuktázás nem politikai véleménykifejtés, hanem trollkodás.


"Én normális hangnemben meg tudtam kérdezni, hogy ha nem értenek hozzá, miért írnak/pontozzák le?"

- Tudod, mi a különbség a kettő között? Hogy az egyik egy tudatlanságból fakadó kontárkodás, a másik pedig egy tudatos rossz szándék. Eszerint is érkezik rá a reakció.


"A kacsintás nem éppen a jópofa vicc, hanem inkább a maró gúny jele.

-> Tényleg csak az? Az IS. Sajnálom, ha nem sikerül értelmezni..."

- Sajnálom, ha nem látok bele a fejedbe.


"Csak ugyanazt csinálom mint te, és amint látom, ez téged irritál... :D Csoda, hogy magadat nem idegesíted..."

- Akkor mit is kérsz számon rajtam, és milyen jogon? Okot te magad is szolgáltattál eleget arra, hogy megengedhessem magamnak. És most pedig te is azt gondolod, hogy van elég okod rá, hogy megengedhesd magadnak. Vagy van olyan körülmény, amikor előállhat, hogy szabad (nálad), de nálam mindig kesztyűs kéz kell, hogy legyen...?

Vagy mindkettőre vonatkozik, vagy senkire sem.


"Azért te sem lehetsz túl népszerű!:) Én ugyanis megyek felfelé a toplistán, a megcsappant szabadidőm ellenére is." "Te nem vállalod a nevedet, mégis zuhantál a százalékodban" "Ha már tényleg ilyen mély szintre süllyedve átmegyünk személyeskedésbe...

-> Nagyon izgat a százalékom? :D Amikor regisztráltam, pár hétig 100%-os voltam. :)"

- Hűha, képzeld, én is!:)


"Voltam már lejjebb is meg feljebb is."

- Én pedig 49%-ról jöttem fel idáig. Most akkor?


"Te írod, hogy alig lehet engem beazonosítani (rajtad kívül szerintem senki sem foglalkozik ezzel...)."

- Senki, de azért mégis rejted. Semmit nem kell hozzátennem azokhoz, amiket mondasz, magad egy kész vicc vagy.:)


"Akkor nyilván a népszerűségem az oka, biztos sok fanatikus hozzászólást tettem ezen az oldalon... :DD Nem az, mint amit feljebb is leírtam, hogy 5-en hajtogatják a saját baromságukat, majd amikor normális választ adok, akkor lepontoznak."

- Érdekes, hogy engem elég gyakran lepontoznak a nevem miatt (mint itt is), nálad viszont ugye a név nem lehet indok. Akkor gondolkodj el azon, hogy talán más oka van.


"Nem 0%-ra, mint téged szoktak, de úgy 60%-ra."

- Mi az, hogy mint "engem szoktak"?:) Nézz már át a másik kérdéshez, honfitársam, melyikünk válasza milyen értékelést kapott. Attól, hogy néha egy-egy ilyen idióta hullám beszabadul...



"Nem kell hozzá egyetemi szintű matematika, hogy felfogd, ha az én válaszaimat is leküldik 60%-ra, úgy is lemehetek 80-ról 79-re. ;)"

- Bizony, nem kell egyetemi szint, ez általános iskolás matek:D

A 60%-ot felfelé kerekítjük, mivel közelebb van a 100-hoz, mint a 0-hoz... Mínusz pontot (és százalékot) csak akkor kapsz, ha az értékelés 50% alá megy. 60%-ra legfeljebb kevesebb pontot kapsz, de kapsz. "A válasz hasznosságának függvényében".


"Itt meg elég nehéz 100%-os válaszokat adni (azért sikerült már párszor),"

- Igen? Linkeljek be kérdéseket, ahol az összes írt válaszom 100%-ason van? Ha már ilyen hiú vagy, egy kicsit eligazítana, mégis merre hány méter...


"Egyrészt a toplistát nem egészen tekintem mérvadónak, pont jár az értékelésért és a kérdésért is."

- Amiket különvesznek, így látható, válaszadásra pontosan mennyi is van...


"Másrészt tegnap még a 26. voltál 952 ponttal, ma már csak a 28. 904 ponttal. Ez az igazi fideszes előretörés!"

- Nyilván nem azért, mert 4 napja nem is írtam választ... Engem a pontozás csak annyiban érdekel, hogy lássam, mennyire értékelik, becsülik meg az írásaimat. Hiszen mindenkinek szüksége van visszajelzésekre. Nem olyan ez, mint a Super Mario vagy a Tetris, hogy pontok gyűjtésére, a toplistán való előrelépésre hajtok. Ekképp a mostani párszázas pontvesztésem - mivel csupán a távollétem miatt volt, hiszen nem is írtam semmit, amit értékelni lehetett volna - nem érdekel.


"Nem töröltettem semmit

-> Azért írtad azt, hogy "majd a moderátorok igazságot tesznek"... Nyilván nem te voltál!

- Így van. És írtam is az oldal üzemeltetőinek, akik egy figyelmeztető megrovással és a vita törlésével intézték el az ügyet. Hiába írtam még egy panaszlevelet, azt a választ kaptam, hogy nekik erre van módjuk. Rendőrségi feljelentésig pedig nem akartam elmenni.

Azaz: nem én töröltettem.

-> Akkor jó, én nem kaptam semmilyen figyelmeztető megrovást... :D"

- Mivel Mudri Lav kapott. Veled már ott sem foglalkoztam.


"Képes lennél feljelenteni valakit, mert csúnyán beszélt veled/gonoszokat írt/nem értett veled egyet? :D"

- Nem. Azért, mert hazudott, és megsértette a becsületemet nagy nyilvánosság előtt. És mint mondtam: nem voltam képes. Inkább hagytam az egészet, mint hogy emiatt meghurcoljanak bárkit.


"Csak tudnám, mi olyan sértő egy "Don't cry for me, Argentina" feliraton a pápa fényképe alatt, vagy hogy a bíborosok azért nem tudtak választani, mert a Bajnokok Ligáját nézték..."

- Ez pedig már olyan tipikus összemaszatolás, amire már reagálni sem akarok.


"De akár jogászkodhatunk is, gondolom erre gondoltál: BTK 179. §."

- Így van, pontosan.


"Kár, hogy van egy 182. § is. A saját kérésedre rád bizonyítottam, hogy hazudtál."

- A rámbizonyítás nem egyenlő a bemondással. Szerencsére.


"A rágalmazás magánvádas bcs, neked kell bizonyítanod az igazadat."

- Ahhoz bőven elég volt az ott lefolytatott vita.


"Tehát ha be is bizonyítanád, hogy csúnyákat írtam rólad, szerinted bármelyik bíró elítélne engem a két szép szemedért?"

- Ki foglalkozott veled egyáltalán? Szóba sem kerültél abban dologban. Nem vagy te olyan fontos személy, mint amilyennek hiszed magadat. Nagyjából annyira érdekeltél akkor is, mint most.

2013. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!