Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fogtok csinálni Március...

Mit fogtok csinálni Március 15-én?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 19:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem lesz sehol szabadtéri ünnepség.
2013. márc. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
52%

Hétfőig TILOS a közlekedés.

[link]

2013. márc. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Pro Patria ***** válasza:
35%

Próbálom mindenféle indulat nélkül megkérdezni: miért lett lepontozva a válaszom?

(Míg a "Szilvásbuktát, mert azt szeretem" 100-asra értékelt.)

Normálisak vagytok?


Itt lenne egy nap, amikor mindenkinek meg kellene nyílnia a másikunk felé, amikor fel kellene fognunk, hogy egy nemzet vagyunk, hogy bármilyen utat is járunk, ugyanaz a célunk, de lám: még a közös ünnepeinket sem tudjuk egymással megtartani. Még ezt is az ellenségeskedéseinkre használjuk fel.

2013. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

"g kellene nyílnia a másikunk felé, amikor fel kellene fognunk, hogy egy nemzet vagyunk, hogy bármilyen utat is járunk, ugyanaz a célunk,"


Bocsi, nekem ki kell ásnom a házat a hóból, szóval most nincs időm megnyílni meg nemzetieskedni. Majd talán jövőre...

2013. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
30%
Zavarni a brüsszeli konferenciát.
2013. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos úgy néz ki, hogy a ma esti programomat lehúzhatom a wécén a retek hó miatt. Délután mehetek havat lapátolni.
2013. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
50%

A dicső proletariátust istenítem, amiért lánglelkű géniusz Lenin munkás lelke beleszáll a hólapátolóba és kitartásra buzdítja őket eme gonosz, burzsoázia által uralt kapitalista világban.


Egyébként, itthon maradok, dolgozom(programozok), havatlapátolok, kutyát etetek.

2013. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
53%

Pro Patria, valószínűleg a nemzeti ünnepen rendezett ünnepi vacsora az oka... Még ha 56-os forradalmár lennél, és a barátokkal nosztalgiáznál aznap... De nem, egy másfél százada történt eseménynek rendeztek díszvacsorát.


No meg más kérdéseknél adott válaszaid is közrejátszhatnak. Szerencsére nem sokan csípik azokat, akik hazugok(at védelmeznek)! A te szádból kicsit álszent ez a megnyílós duma.


"Normálisak vagytok?"

Ha mindenki rossz irányba megy az autópályán...

2013. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Pro Patria ***** válasza:
40%

Miben minősít egy történelmi eseményt, hogy mennyi idős? Augusztus 20. még régebbre tekint vissza, hova tovább: a karácsony. Ezt tehát egyszerűen nem tudom érvként elfogadni.


Nem "védelmeztem" hazugokat, nem is tisztem, bár nem tudom, konkrétan milyen esetekre gondolsz. Ha valahol véleményt formáltam, azt mindig meg is védtem, személyeket nem; legfeljebb elvek, tettek, számomra követendő irányvonalak mellett álltam ki.


A gyk hasznossági gombja pedig nem keverendő össze a facebook like-gombjával, nem aszerint kell egy választ mérlegelni, hogy "máshol mennyire tetszettek a válaszok".

Lehet, hogy ezzel szembemegyek az itt fórumozók átlagával, de az nem jelenti, hogy nincs igazam. Azt nem abban mérik, hogy hányan mondják. Ha egy afrikai közösségben az egésze azt az irányvonalat követi, hogy vágják ki a lányok csiklóját, attól az még nem lesz helyes, akkor sem, ha csak egy ember gondolja így.

2013. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%

A legtöbb magyar augusztus 20-án sem rendez ünnepi vacsorát! ;) Mégis hányan tekintenek a karácsonya történelmi eseményként? Az inkább egy (nép)szokás. Ezt tehát egyszerűen nem tudom érvként elfogadni.


Nem tudod, konkrétan milyen esetekre gondolok?? Ne röhögtess már! Úgy a válaszaid 90%-ra, amikor a Fidesz legképtelenebb hazugságait is megvéded. Amikor bebizonyítjuk, hogy az érveid hamis érvek, eltereled a témát (elmúltnyolcév), személyeskedsz ("Normálisak vagytok?"), vagy csak simán nem reagálsz.


A sok Pro Patriagyűlölő szemétláda ezek szerint nem érti a

gombok jelentését... Fantasztikus példát hoztál, minden veled ellentétes véleményen lévőt barbár, nőket kínzó állatokhoz hasonlítasz! Csak gratulálni tudok... A Fidesznek is mindig igaza van, az nem jelent semmit, hogy a civilizált világ "összefogott ellene"!

2013. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!