Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja sok mindenki...

Miért akarja sok mindenki hogy a pártok finanszírozását fel emeljék?

Figyelt kérdés

A kampánynak nevezett izére egyáltalán miért kell államii támogatást adni az ÉN pénzemből is?Mert mire költik?

1:halandzsa a médiában.

2:Idióta plakát pl:Kuncze és Pistike

3:idétlenséggel teli szórólap(megy a kukába olvasás nélkül)

4:olyan ígérgetés amit eszükbe sem jut betartani.(bűnözés vissza szorítása)

Szabad erre adót költeni?


2009. szept. 14. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én nem adnék egyetlen pártnak sem támogatást.Éljenek meg és kampányoljanak abból,amit a tagjaik és támogatóik fizetnek nekik.Érdekesek lennének az erőviszonyok.Akik ma egy pártnak a hívei,nem biztos,hogy akkor is azok lennének,ha fizetni kellene nekik.
2009. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dymo ***** válasza:
46%
kik azok a sok mindenki?
2009. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Én nem akarom!

Ez csak azoknak jó, és azok akarják, akik érdekeltek ebben.

Szerintem dolgozzanak, és hobbyból politizáljanak, ingyen. Nem kötelező politizálni, nem kényszer.

2009. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt olvastam többször is ,néhányan ebben látják a kiutat, csak nem értem miért?Szerintem is a párt finanszírozás a feneketlen vödör esete.
2009. szept. 14. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
mert azt hiszik hogy akkor nem lopnának. pedig dehogynem. :)
2009. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert pillanatnyilag a pártok nevetségesen kevés pénzt kapnak, a maradékot összelopják. Sokan azt hiszik, hogy ha majd többet kapnak, akkor ez a sok becsületes ember (mármint a politikusok) észbe kapnak, és azt mondják: srácok, ne lopjunk többet, van elég pártfinanszírozás. Mert ezek ilyenek ám, erkölcsileg megkérdőjelezhetetlenek. :)
2009. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudjátok olyan ez mint az adórendszerünk.

Hatalmas adókat kellene fizetni és még jó hogy kiakarunk bújni és keressük a kis kaput.

Igazság szerint szemethunynak felette mert tudják hogy nekünk van igazunk. Ha fele lenne és olyan törvények és szanciók akkor a nagytöbbség inkább nyugodtan aludna.

A párfinanszírozás is hassonló. Ha meg lenne a feltétele a tisztességes működésnek akkor lehetne jogi szabályzásokat bevezetni. Megszünni nem szünne meg, de csökkenne jelentősen. Jahh és amit befeltetnénk abba hogy többet kapnak , annak a többszöröse megtakarítható lenne. Kb ennyi!

2009. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már az első támogatással, a székházak adományozásával sem értettem egyet. Milyen jogon adnak az én adóforintjaimból ingatlanokat szervezeteknek ? Nézzétek meg, hol vannak ma a rendszerváltás után kapott székházak ? Egyik párt eladta, másik bérbe adta satöbbi. Szerintem is az lenne igazságos, ha a pártokat a saját tagságuk tartaná el. Mozgolódjanak egy kicsit, szervezzenek önkénteseket, ne az államkasszából rondítsák el minden választás előtt az utcákat, amit utána - természetesen - elfelejtenek letakarítani. Megjegyzem, én az egyházakkal is így tennék. Aki hívő, az fizessen tizedet, az egyház pedig dolgozzon úgy, hogy a hívek örömmel fizessék a tizedjüket. Aki nem hívő, miért tart el 4 történelmi egyházat ?
2009. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!