Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » És Te miért nem vagy az...

És Te miért nem vagy az utcán, ha neked is tele a tököd?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 14:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
89%

Mert vidéki vagyok. Egy vonat jegy Pestre nekem majdnem 6000ft. Nincs ennyi fölösleges pénzem pénzem.

Bocsi, de engem nem pénzel a Bencsik-Fritz-Csizmadia-Bayer-Széles féle gyűlöletmenet.

2013. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%

Én kívánom Viktornak, hogy nyerjen, és lássam az arcát, mikor az állam nem tudja kifizetni azt a rengeteg államkötvényt, amit most kiadott, kíváncsi leszek, azt kire fogja fogni. Gondolom az is IMF hibája lesz.

Főleg, ha az euró így megy fel, ahogy az elmúlt egy hétben az Matolcsy elvtárs miatt.

Ha így folytatja, akkor jövőre eléri a 400 ft is, kíváncsi leszek, akkor is így fogja mindenki látni, hogy milyen jó.

Vagy mikor svájci frank felmegy 300 ft felé.

2013. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
31%

"Én kívánom Viktornak, hogy nyerjen, és lássam az arcát, mikor az állam nem tudja kifizetni azt a rengeteg államkötvényt, amit most kiadott"


Így beszél a bosszú népe. Tisztességes magyar ember nem kíván a hazájának rosszat, akkor sem, ha az általa nem szimpatikus ember kormányoz. Az a baj, hogy a hozzád hasonlók már észre sem veszik saját maguktól, hogy mennyire jellemtelenek.

2013. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
79%
Elég tudathasadásos ez az állapot. személy szerint én is megnézném ahogy vitya pofára esik, de sajnos akkor sem ő járna rosszul. Szépen lemondana és visszavonulna a 3 milliárdot érő villájába és számolgatná az offshore bankszámlán csücsülő eddig összelopott milliárdokat.
2013. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Komplikato ***** válasza:
80%

"Nincs "tele a tököm". 23 éve nem volt ilyen fejlődés, mint most :)"


Nekem meg 23 éve tele, mert egyre szarabb. Most meg már nagyon. Nem csak nekem, a fél lakosságnak ...


"Tetszik, nem tetszik, többség jobb oldali."

Az sz*r lehet egy kő komcsi baloldali konzervatív kormányzó párttal ...

2013. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Komplikato ***** válasza:
84%

"Ha így folytatja, akkor jövőre eléri a 400 ft is ..."

Nem fogja, kb. 340 környékén a forintnak fűrészelnek.

2013. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az a baj, hogy ugyanazt csinálja, mint a többi kormány hitelt vesz fel, csak nem IMF-nek hívják, hanem magánszemélyeknek.

És utána arról papol, hogy ő mennyivel csökkentette a kint lévő hiteleket, valójában mástól kért kölcsön, hogy kifizesse, amit Gyurcsány Fletó vett fel.

Egyik se jobb, te ringatod magad ebbe a hitbe.

A bosszú népe?

Mert nem a Maszoposok, meg Jobbik nyert.

Egy gödörbe raknám mindent :D

2013. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Komplikato ***** válasza:
90%

"A legtöbben azt se tudják, mit módosítottak az alkotmányon, csak hőbörögnek."


Ja, akik a tiltakozások ellen hőbörögnek, azok is marha sokat tudnak a módosításról, mert "b*zizáson" kívül egy értelmes megszólamlás nem volt az ügyben. Ha egy idősebb testvér vagy nagyszülők vagy nagybácsi neveli a gyereket az pl. miért nem család? Ha jogosan kritizálsz egy politikust a tettei miatt, az miért is lesz büntethető? Ha egy törvény alkotmány, jog és ember ellenes miért lehet még is belevésni az Alaptörvénybe? És így tovább.

Egy értelmes választ nem láttam.

2013. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
23%
Mert akkor sem voltam az utcán,mikor jobban tele volt a tököm.Pl a balos kormányok alatt.Másrészt a hőbörgés jelenleg semmit nem old meg.
2013. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
20%
Honnan az anyádból veszed, hogy nem vagyok az utcán? Tíz éve vagyok közmunkás, örülök ha néha már itthon is lehetek.
2013. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!