Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabban kezd eldurvulni az...

Újabban kezd eldurvulni az oldalon hozzászólásharc, mi ez a fogcsattogtatás?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre a tolvaj bajnai megjelenése, és a kis átrendeződés óta élesedett ki a harc.


Eddig a Jobbikos hozzászólások voltak idézőjelben radikálisak, most viszont minden más (de mégis egy országban gyökeredző) párt támogatói a vérszomjasan, hisztisek.


Félelmetes látni, hogy egymás torkának ugranak egyesek.


Ilyen szinten működik a média/pártok manipulációja ?


2013. márc. 10. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen volt. Amíg vannak elfogult, érzelemből válaszoló dühöngő emberek, mindig lesz durva kérdés és válasz. Mint a te kérdésed is. Persze hogy nem tudod, mitől durvul az oldal, ha a magadét észre sem veszed.
2013. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Eldurvulást nem tapasztaltam.

Talán annyit hogy akik logikusabban a tapasztalatok alapján kommntelnek azok hamarabb odaszólnak az ideológiai fertőben felpuhultan vélekedőket. "ideje volt"

2013. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4%
Már hogy ne idegesíteném fel magam, amikor egyesek itt repkednek a felhők között és lökik a süket dumát, hogy milyen jó is az, hogy itt vannak az országban a cigányok. És persze ne foglalkozzak velük, hogy magyarokat tartanak félelemben, kötözködnek, erőszakoskodnak, ordítoznak, büdösek, kulturálatlanok, lopnak idegesítőek, verekednek, késelnek, ezzel semmi probléma nincsen, én vagyok a baj, mert ez nekem nem tetszik. Szerinted hogy maradjon nyugodt az ember, amikor ilyen elmebajt tapasztal?
2013. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bumbi02 ***** válasza:

Nem durvult el. 3,5 éve vagyok itt gyikon, és mindig is ilyen volt. Van 7 oldalnyi levelezésemből 4 oldal fenyegetés, káromkodás, személyeskedés. Mindig is ilyen volt a gyakorikérdések...



A kérdésed pedig megint csak provokatív, szóval nem értem miért csodálkozol..

2013. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!