Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazat mond az edelényi...

Igazat mond az edelényi polgármester?

Figyelt kérdés

amikor azt állítja, hogy a cigányasszonyok gyógyszerrel, meg hasbaveréssel szándékosan betegítik meg a gyereküket?

Nekem ez azért furcsa, mert utom, hogy a cigányok szeretik a gyerekeiket.


2009. szept. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Rosszul tudod, ezek a pénzért(több pénzért) mindenre képesek.

Igazat mond a polgármester én neki hiszek!

2009. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
szeretik? pl az is szerette aki agyonverte a kisgyereket? asszem 3éves volt? persze a tv nem mondta, hogy cigány volt se az index, stb.
2009. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Át kéne küldeni őket oláhországba.
2009. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos igaz!

Az is biztos, hogy a körzeti orvos is pontosan tudja, és még páran hitelt érdemlően tudnának nyilatkozni, de nem mernek mondani semmit, mert félnek.


Azt ugyebár nemcsak senki nem tagadta hivatalosan, hanem el is ismerték a TV kamerája előtt, hogy az utóbbi időszakban valóban megemelkedett az erre alkalmas gyógyszer vásárlása.

2009. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A gyógyszereket valaki felírja, vagy ezeket a káros tablettákat a piacon veszik? Egyébként derüljön ki az igazság, mert a mi pénzünkről van szó.
2009. szept. 13. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak annyit kellene vizsgálni hogy az összes fogyatékos közül hány % a cigány,ha magas a szám az orvosnak nyilatkozni sem kell.
2009. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak annyit kellene vizsgálni hogy az összes fogyatékos közül hány % a cigány,ha magas a szám az orvosnak nyilatkozni sem kell."

A cigányok között nagyobb a fogyatékosok és a rokkant nyugdíjasok száma mint a fehér lakosság körében. Ez nem is kérdés. A szociológusok ezt azzal magyarázzák, hogy rosszabb higiéniai és pszichés és gazdasági körülmények között élnek mint az átlag lakosság.

A sok cigány anya kidogozott különböző stratégiát. hogy milyen módon nyomorítsa meg gyermekét a magasabb családi pótlék érdekében.

2009. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok helyen úgy próbálkoznak, hogy testvérekkel, vagy unokatestvérekkel csináltatják fel magukat. Így tuti a siker.
2009. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem van igazság benne. Mikor terhesgondozásra jártam én is hallottam ilyen dolgokról. Cigány asszonyok beszélgettek arról, hogy ütik a hasukat meg ilyenek. Teljesen fel voltam háborodva! Egyszer meg az orvos nagyon kiabált a rendelésen, mert a fiatal asszony nem szedte a felírt gyógyszereket, mert ezzel a magzat egészségét kockáztatta. És még sok ilyenről tudnék mesélni....
2009. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

A jelenség létezik, előfordul. Nem újdonság, sok évtizede leírták már.


Molnár Oszkár szerint egyébként ez bár az utóbbi időkben az általa megnevezett területeken divat lett a cigányok körében, de magyaroknál is előfordul, tehát megint csak nem faji kérdés.

[link]


"a cigányok szeretik a gyerekeiket" --> ez meg egy tartalmatlan általánosítás.

2009. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!