Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogyha szerintem...

Miért baj, hogyha szerintem Izrael sok dologban követendő példa?

Figyelt kérdés

Természetesen, nem a külpolitikájukra gondoltam.


Sokan Izrael államot a sátán földjének gondolják.Valójában amikor létrejött Izrael állam , a zsidóknak igen helyén volt az esze amikor aláírták a dolgokat , nagyon megnézték hogy mit írnak alá ,ás mit nem.


Sok módszerük és törvényük , véleményem szerint követendő példa lehetne Európában is.


Izrael állam igazából nem "náci" hanem erősen nacionalista , a lakosai összetartóak.


Az ő összetartásuk és nacionalizmusukhoz hasonló érzéseket kellene az európai emberekbe is bele ültetni.


Szerintem jó dolog , hogy a kormányuk direkt nacionalizmusra , összetartásra és jó demográfiai adatok produkálásra ösztönzi a polgárait.



2013. márc. 7. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

"Ezek szerint mi is felépíthetünk egy elzárt területet a kisebbségnek?"


Az izraeli arabok nincsenek elzarva semmifele teruletre. A vedofal a KULFOLDROL, azaz a Palesztin Hatosag teruleterol ILLEGALISAN belepni szandekozo terroristak szamara neheziti meg a bejutast. A vedofal felepitese ota a merenyletek 89 %-ban csokkentek.

2013. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pro Patria ***** válasza:
Számomra követendő példa mindenképpen a hatnapos háború, ahogyan a túlerőben lévő szomszédainak egyesített haderejét egy hét alatt tönkreverte, és érvényesítette a területi érdekeltségeit. Ezt érdemes lenne kielemezni és elsajátítani. Megmutatták, hogy lehetséges.
2013. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező

egyáltalán nem baj. Azért nem baj, mert igazad van.

2013. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!