Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félünk a cigányoktól?

Miért félünk a cigányoktól?

Figyelt kérdés

Vannak környékek, ahol magyar létükre rettegnek az emberek. Riasztó, 4 véreb, rácsok, balták amikkel védik magukat. Vagy mind egyszerre.


Hogyan juthattunk idáig?


Egy kisebbségnek normál esetben egy nagyon elnyomott, alja munkát végző, korgó gyomrú embereknek kellene lenniük, akiket bármikor utcára rakhat egy saját hazájában otthon lévő , jelenesetben magyar.


Önerőből sem szabadna hagyni, hogy a hazaiak felé kerekedjenek, pénzben, meg sehogy sem.


Ha minden magyar dolgozik, esetleg utánuk jöhetnének ők, ha nem, hát éhen halnak, istenem. Menjenek haza, ha itt nincs semmi kilátás.


Nem tudom, ha kimennék Oroszországba, majd foglalkozna-e velem az állam!? Hogyne, talán egy bányában, ahol járulékos veszteség lehetek.



Magyarok vagyunk, miért nem zavartuk még haza őket, vagy körbekeríteni őket egy szeméttelepen, mint a franciák tették ???


2013. márc. 6. 23:04
1 2 3
 11/27 mustafa33 ***** válasza:
66%
Komoly pénz segélyel kellene támogatni a regisztrált házasságban élő meleg cigány párokat. Feltétel, nem k.rni félre heterón és nem csinálni gyereket! És ki lenne iktatva az etnikai demográfiai fegyver.
2013. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 tetro ***** válasza:
20%

Amiket írtok, mint lehetséges megoldások, az mind cigányra vonatkozna? Mert nekem vannak az egyetemen cigány ismerőseim. Tuti nem bűnöznek, és nem belőletek élnek. Nekik is menni kéne, vagy csak a szegény putris cigányoknak?

Amúgy aki azt gondolja, hogy belőle él a cigányság, olyan kíváncsi lennék mennyit adózik... Vajon adózik egyáltalán annyit, amennyibe ő kerül az államnak...

2013. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

#9-es:


"Önerőből sem szabadna hagyni, hogy a hazaiak felé kerekedjenek, pénzben, meg sehogy sem."


Én erre írtam, nem a bűnöző cigányokra.

Arra, hogy a kérdező szerint a dolgozó, normális életet élő cigányokat sem szabadna hagyni.


Az idézőjeles kijelentés minősíthetetlen.

Illetve az íróját minősíti, de nagyon!

2013. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Ozmium42 ***** válasza:
72%

"Mert nekem vannak az egyetemen cigány ismerőseim."


Államilag finanszírozott? És gimnáziumban, általános iskolában fizettek a tankönyvért? Én fizettem. Sőt, nálunk pénzt is kaptak, pusztán azért, mert bejártak iskolába, tanulmányi eredménytől függetlenül. 3-as körüli osztályzatért meg még külön. Én nem emlékszem, hogy részesültem volna ilyen kiváltságokban, pedig...

2013. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 tetro ***** válasza:
5%
Ők nem részesültek. Akkor mehetnek vagy maradhatnak?
2013. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Ozmium42 ***** válasza:
45%

Nekem - a többiektől eltérően - az a véleményem, hogy nem vagyunk abban a helyzetben, hogy eldönthessük, hogy ki megy és ki marad. Még egy civil állampolgár esetén sem, nem hogy egy etnikum esetében. Próbálok a realitások talaján maradni cigánykérdésben. Nem tudom eldönteni, hogy maradhatnának-e. Ezt akkor kellene kitalálni, amikor a kérdésnek lenne aktualitása, és ha lenne aktualitása, akkor lehetne szempontokat megfogalmazni, amiknek meg lehetne felelni, vagy nem. Én csak ténymegállapításokat tettem.


Részemről elég lenne nyitásként, ha csak azokat kitoloncolnák, akik nyíltan ellenségesek a magyarsággal szemben, akár tettlegesen, akár csak viselkedésben. Második körben pedig jól esne mindenféle (írott és íratlan) pozitív diszkrimináció eltörlése.


Nos, én ez esetben nagyon elégedett lennék, és szerintem jó, ha a 10%-uk itt maradna az országban ezek után. Nem hiszem, hogy túl sok kellemes csalódás érne.

2013. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
6%
Azért mert rasszisták az emberek ! Ugyanolyan rasszizmus, ha aszt gondolják, hogy a romák megtámadják, oktalanul kifosztyák az embereket.
2013. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

"Hogyan juthattunk idáig?"


68 éve elvesztettünk egy háborút és a zsidók nyertek, nem emlékszel?

2013. márc. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

"Azért mert rasszisták az emberek ! Ugyanolyan rasszizmus, ha aszt gondolják, hogy a romák megtámadják, oktalanul kifosztyák az embereket."


Tudom, hogy nem oktalanul teszik. Azért csinálják, mert beteg állatok és felizgatja őket, amikor látják, hogy a magyar ember fél és kétségbe van esve.

2013. márc. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Tetro ha államilag finanszírozott akkor az bizony a mi adónkból van.

17es te meg örülj hogy még találkoztál cigánnyal az utcán, mert a bokád is össze fosnád tőlük minden alkalommal amikor csak meglátsz egyet is, miután esetleg csak utánad kiabálnak öten egyszer is.


Nagyon egyszerűen meglehetne oldani ezt a problémát.

Egyszerűen csak nem kell kimondani hogy cigány, hanem minden társadalomra veszélyes elemet körbe kéne keríteni betonfallal.

Ha ebbe beletartozik egy fehér, engem az se érdekel ha magyar, aki veszélyes, az körbekeríteni.

Azt hiszem evvel úgy a 90% cigányságot helyből lefognánk, a maradék meg gyerek vagy öreg.

2013. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!