Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért védi a cigányokat?

Orbán miért védi a cigányokat?

2013. márc. 4. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Mert kötelező.

Még így is fasisztának vagyunk bélyegezve..

2013. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem minden cigány "olyan".


Tiszavasváriban nem 1 cigány szavazott a Jobbikra amikor polgármester választás volt.


Én is ismerek Jobbik párti cigányokat.Azért szavaznak rá , mert ,hisznek abban , hogy a Jobbik képes integrálni a putrisokat így kevesebb lesz az előítélet a rendes cigányok felé.

2013. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 tetro ***** válasza:
51%
Bírom a Jobbik retorikájában ezt a folyamatos visszatáncolást... A cigányok... Ja nem úgy gondoltuk, hogy a cigányok, csak néhány cigány.
2013. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%

"Nem minden cigány "olyan".


Tiszavasváriban nem 1 cigány szavazott a Jobbikra amikor polgármester választás volt."


Hát ha 100 cigányból 5 rendesen viselkedik és 95-en bunkó, tahó, gátlástalan, kötekedő, fosztogató állatok, akkor én nem fogom ajnározni a cigányságot, hogy ők mekkora jófejek...


"Én is ismerek Jobbik párti cigányokat.Azért szavaznak rá , mert ,hisznek abban , hogy a Jobbik képes integrálni a putrisokat így kevesebb lesz az előítélet a rendes cigányok felé."


Isten ments integrálni őket. Már így is túl sok vegyesházasság van, nem kell még több cigány vér a magyarságba.

2013. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azért mert sokan vannak?

Akkor már félni kell tőlük?


nincsennek többen ,mint a magyarok

2013. márc. 4. 21:01
 16/22 anonim ***** válasza:
Ő Magyarország miniszterelnöke, próbál politikailag korrekt módon szerepelni, számít a cigány szavazatokra is.
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

A Jobbikon kívül mind védi. A szocik is, a liberálisok is, mindenki. Gondolom, mert sokan vannak, hangosak, nagy balhét tudnak csapni és kell a szavazatuk.

Hogy a Jóisten verje meg őket szorgalommal.

2013. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Mer a Viktorban is van 1-2 hegedű vonó.
2013. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

-Azért mert lassan a cigányok vannak többségben és ők mind rá szavaznak.

-Ő is cigány állítólag régen Órsós névre hallgatott.

2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

én még 80-90 ,vagy 100 éves cigányról nem hallottam


70 éves is ritka


de 100 éves magyarból több van a világon,ill a Kárpát-medencében

2013. márc. 5. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!