Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » E2014, Milla, DK, és csatoltja...

E2014, Milla, DK, és csatoltjaik tesznek valamit?

Figyelt kérdés
Mert úgy látom ,csak kiabálnak , hogy félnek.Az E2014-ről meg állítólag élelmiszeradalékot neveztek el.

2013. márc. 3. 11:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

9-es vagyok.

Úgy látom, vannak itt néhányan, akik szinte elélveznek, amikor egy egy tényszerű megállapítást lepontozhatnak és nem tetszik, amit látnak.

Az is érdekes, hogy sok helyen Gyurcsányt nevezik rablónak meg magyarellenesnek, aki 1 Ft.ért volt miniszterelnök, szemben Orbán 2 mil 600 ezerével. Ki lehet számolni, hogy pusztán ezzel mennyit spórolt 6 év alatt az adófizetőknek...

2013. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
44%

"Csak emlékeztetőül: 3 éve Fidesz van!"


Ezek a narancskezelt papagájok még 30 év múlva is libázni fognak... :)

2013. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok Fidesz támogató.


Akik viszont a baloldali meg Bajnait, baloldalt így istenítik azok elég naivak és nem tudják de 30 év múlva nem is lesz Magyarország sem Európa.


Ha az etnikai arányok felborulnak és rosszabb lesz a közbiztonság mint Mexikóban ami bizony főleg az MSZP-SZDSZ számlájára írható, akkor majd megnézhetik magukat ezek a baloldali nemzet pusztító emberek.

2013. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Ha az etnikai arányok felborulnak és rosszabb lesz a közbiztonság mint Mexikóban ami bizony főleg az MSZP-SZDSZ számlájára írható"


Drága Fideszed mit tett az etnikai arányok ás a közbiztonság javításáért?

2013. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy mondtam ,nem vagyok Fidesz párti és Fidesz szavazó.


Engem ne vegyél egy kalap alá az agymosott narancsosokkal.


Viszont főleg az MSZP-SZDSZ a felelős , ahelyett hogy javítottak volna a cigány problémán , még rosszabbá tették.

Pedig , volt elég idejük rá.


Régen hozzám is közel álltak a baloldali értékek de mára teljesen megundorodtam tőle.

2013. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Én se vagyok Fidesz támogató, de...


"Az is érdekes, hogy sok helyen Gyurcsányt nevezik rablónak meg magyarellenesnek, aki 1 Ft.ért volt miniszterelnök, szemben Orbán 2 mil 600 ezerével. Ki lehet számolni, hogy pusztán ezzel mennyit spórolt 6 év alatt az adófizetőknek..."


Kampányfogás, semmi több.


Ennek nem lenne szabad szempontnak lennie! A miniszter/képviselő azért van ott, hogy a munkáját csúcsteljesítménnyel végezze, mellékes, hogy mennyi pénzből. Ha nem veszi fel, azzal nem váltja ki a kötelességét.


Egyébként a miniszterelnök fizetése a magyar GDP kb. egymilliomod része. Ezzel nem lennénk kijjebb.


A politikusok nem a fizetésükön keresztül lopnak, hanem a korrupció által.

2013. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szociális jóléttett tovább fokozzák az unokáink rovására ! Szégyen a múlt, békés a jelen, pusztuljon a jövő ...
2013. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Vadkan01 ***** válasza:
fegyverbe fegyverbe!!!
2013. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Dick Esmen ***** válasza:
Ellenzékiként viselkednek.
2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

Valóban komoly ellenzéki erő az a politikai tömörülés, ahol Dopeman (Pityinger László) az alternatív köztársasági elnök.

Már várom Kiszel Tündét az E2014-nél!

Ha Győzikét is beveszik a csapatba, rám számíthatnak.

És Fásy Ádám és Fásy Zsülike énekli majd a pártindulót!

2013. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!