Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA Magyarországom már kommuniz...

HA Magyarországom már kommunizmus lett volna a II. világháború idejében akkor a mi szempontunkból hogy alakult volna a háború?

Figyelt kérdés

Igen, HA...feltételezés, tudom hogy senki sem fogja megmondani a tutit mert nem lehet tudni mi lett volna, de érdekel.Aki csak ezt szerette volna beírni annak megköszöntem a figyelmét és keressen másik kérdést ha erre nem kíváncsi:)


Pár kérdés ami úgy konkrétan érdekelne:


-Körülbelül hányan haltak volna meg?(civilek és katonák egyaránt)

-Visszacsatolták volna II.bécsi döntés által hozott területeket?(területileg változott volna az ország?)

-Erősebb vagy gyengébb lett volna a hadsereg?(vagy ugyan olyan mint volt)

-Milyen lett volna az ország helyzete a háború után és most?

-A németek hogy bántak volna a magyarokkal amikor elfoglalták az országot?



Most ennyi jutott eszembe, de plusz gondolatokat/véleményeket is szívesen olvasok.



2013. febr. 24. 18:15
 1/5 anonim válasza:
ha magyarországon győzött volna a tanács köztársaság akkor a Náci németország minket is megtámadott volna! nem tűrték volna el hogy a határukba legyen egy komcsi ország! ( rádaásul ilyen gyenge!!)
2013. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Szétkaptak volna minket, mint dankóros a legót. Területileg talán mégrosszabbul jöttünk volna ki. Nincs kétség a felől, hogy a Szu. a szláv barátait részesítette volna előnyben velünk szemben.
2013. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lett volna?Hálistennek,nem tudjuk.Kommunizmus itt nem volt,nincs,és ha rajtam múlik,soha nem lesz.
2013. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Itt nem volt kommunizmus? kérdezzük már meg apádat meg nagyapádat!
2013. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.vagyok,pontosítok: a 2.Vhb. alatt nem volt,nem soha...többi marad.
2013. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!