Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki valamikor...

Van itt olyan aki valamikor hétvégén is dolgozik? Mit csináltok?

Figyelt kérdés

Tehát aki nem a klasszikus h-p 8-16-ba dolgozik, hanem valamikor 7végén is.

Mivel foglalkoztok?


2013. febr. 23. 13:52
 1/3 ConnectCare ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Bár én nem dolgozom hétvégén, de mivel akik illetékesek lennének, most is dolgoznak, hiszen hétvége van, írnék pár szakmát!


Ilyen pl. a tűzoltó, rendőr, parkolóőr, buszvezető, jegyellenőr, orvos, ápoló, mentőápoló, pilóta, légiutas-kísérő, légiforgalmi irányító, repülőtéri előtér ügyeletese, taxisofőr, biztonsági őr, áramszolgáltató és vízművek ügyeletes munkatársai, mentőszolgálat mentésirányítója, hírolvasó, benzinkút-kezelő, meteorológus, pap, anyakönyvvezető, temetkezési vállalkozás ügyeletes alkalmazottja és még sokan mások...:)

2013. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De az állattenyésztésben és a mezőgazdaságban sem akad hétvége és ünnepnap, sőt az építőipar sem áll úgy hogy legyen de sok más szolgáltató sem.


Kevés a munka és alacsonyak a bérek = kényszer.

2013. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasom itthon a cég levelezését, és ha valami olyan jön, ami nem várhat hétfőig, akkor intézkedek, telefonálgatok stb. Hogy mit dolgozok? Ezt lehetetlen röviden leírni. Egy cég működését próbálom fenntartani (a főnök nem én vagyok, csak alkalmazott, de a fizetésem függ a cég eredményességétől).
2013. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!