Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mehetnek a nők hamarabb...

Miért mehetnek a nők hamarabb nyugdíjba?

Figyelt kérdés
Ha az adatokat nézzük a nők tovább élnek mint a férfiak, és mégis hamarabb mennek nyugdíjba? Ez a nagy egyenlőség?

#nőstény #hím #nyujdíj
2013. febr. 22. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Erre csak az a magyarázat,hogy az Orbán kormány így döntött.

Egyébként én se értek vele egyet,40 év után én a férfiakat is elengedném nyugdíjba.mert aki 40 évet ledolgozik az elég jól elhasználódik.

2013. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
A nőknek az egyenlőség csak akkor kell amikor előnyük van belőle ha olyan dolog kerül szóba amivel rosszul járnának akkor jön a de mi szülünk meg gyengébbek vagyunk stb kábítás.
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vadkan01 ***** válasza:
31%
Mert a nők gyengébbek nálunk.
2013. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Pár év múlva még az is megtörténhet, hogy a nőket általánosan felmentik a munkavégzés alól és alanyi jogon kapják majd a zsetont. Mert megérdemled....
2013. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem, az a nagy egyenlőség, hogy a nők átlagjövedelme még mindig alacsonyabb mint a férfiaké...

Vagy az a nagy egyenlőség, hogy a nők ha hazamennek a melóból várja őket a második műszak, a férfiaknak meg csak annyi a dolga, hogy hazaér a munkából és kéri a vacsoráját...

2013. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nőknek ott van a gyereknevelés is, amikor is a rohadt pasik nem segítenek semmit, nekik sokkal könnyebb, mert ők csak dolgoznak, de a nőknek még ott van egy csomó teher. De a vicc az egészben az, hogy ehhez képest a pasik rövidebb élettartamúak és hamarabb kapák lesznek fizikailag.:D
2013. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vadkan01 ***** válasza:
95%
Mindig rosszul vagyok amikor a nemek közti harcot látom, mi francért kell léteznie ennek az ellentétnek? A férfi és a nő különbözik, de együtt emberek, de nem, nektek "háborúzni" kell azon, hogy ki kap többet vagy ki mikor megy hamarabb nyugdíjba. Hol vannak az erős, bátor férfiak és hol vannak a gyenge, bájos hölgyek? Férfiak dolgozzátok ki a beleteket, nők szüljetek sokat, ezt kell csinálni, nem a magunk felsőbbrendűségét hirdetni, hogy rúgnám szét a valagotokat.
2013. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
A nők munkaidőben tényleg dolgozni szoktak, a férfiak csak úgy tesznek. Bocsánat, de én ezt látom, mindig ezt láttam magam körül. A cégnél van 3 nő, 8 férfi, a 3 nő agyon hajtja magát, a pasik alig csinálnak valamit. Ehhez képest az a pár év nem is olyan nagy különbség a nyugdíjba menésnél.
2013. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nők mindig is hamarabb mehettek nyugdíjba, nem tudom, hogy jön ide az Orbán-kormány.


Ezen már én is gondolkodtam. Szerintem azért, mert a nőknél a ledolgozott évek nem csak a munkahelyi munkavégzést takarják valójában, hanem mindazt, amiért a nők a konyhában vagy a súrolókefe vagy a vasaló vagy a gyerek házija vagy lázmrője fölött szaporítják a ráncaikat, amíg a kedves papa meccset néz. Plusz teszik mindezt ingyen és bérmentve.

2013. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!