Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudom letölteni az ELTE-s...

Hol tudom letölteni az ELTE-s listát?

Figyelt kérdés
Csak a neves változat érdekel. Ismerek pár jómadarat onnan!

2013. febr. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy alig két órája kérdezték meg.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__4028..

2013. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! ELTE-re kerestem, arra nem volt jó találat.
2013. febr. 20. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
miért hívják elte listának? atv forrás nélkül, azt mondja az elte anyaga ... a nép meg elhiszi?
2013. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert eltések vannak benne? Ebben biztos vagyok, mert meg is találtam párat.
2013. febr. 20. 14:25
 5/10 Komplikato ***** válasza:

"atv forrás nélkül, azt mondja az elte anyaga ... a nép meg elhiszi?"


Lol. Az egyik HÖK-ös készítő saját mentegetőzése alapján ez tényleg az ő listájuk, de ők nem írtak bele ilyet, biztos valaki más volt. nem az a kérdés valódi a lista, hanem tényleg más írta bele vagy sem. A kínos ebben az, hogy bizony ezt utólag meg lehet állapítani ... :)


Másrészt feljelentgetős, megfigyelős, listázgatós, manipulálós HÖK tagokról már bármit lehet feltételezni, mert a sorozatos buktával rászolgáltak. Gondolom nem számítottak rá, hogy a gerinctelen tagjuk feljelentését az ELTE visszadobja ...

2013. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Komplikato ***** válasza:
100%
Persze a dolgot színesíti, hogy egyik alkotója a listának valami véletlen műszaki okból letörlődött a Facebookról amikor kikerültek az első hírek a listáról. Vajh miért?
2013. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miért ha egy ország keresi a profil képedet, szerintem ,te se tennéd ki magad ilyen bugyuta lejárató kampánynak ...

Szerintem is a lsita tartalma vitat pláne azért mert az atv nem hajlandó megmondani ,hgoy férhetett hozzá, kitől kapta ezeket az adatokat? és az időzítés is pont a haha felé billenti a mérleget! Persze atv-n is egymás után jöttek a hahás szónokok akik részletesen beszámoltak zaklatottságukról ...

Felettébb gyanús az egész, bízok benne, hogy megtalálják a bűnösöket!


Egy egyszerű másolással csodákat lehet tenni ...

2013. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Komplikato ***** válasza:

"mert az atv nem hajlandó megmondani ,hgoy férhetett hozzá, kitől kapta ezeket az adatokat?"


A MANDINER tegnap sokkal hosszabb listát közölt le. Na nekik honnan volt? Azóta meg kikerült az egész névvel, címmel, telefonszámokkal ... ráadásul a megpendített infók alapján a következő évi hasonló listák is "megvannak" valahol.


Azok után meg ami sorra derül ki a HÖK-MTM-Jobbik témában, sajnos alátámasztás nélkül is elég hiteles.

2013. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Téged is érdekel, hogy ki lehet az a dugható kis p*csa?
2013. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
engem a kis katolikus érdekel xD
2013. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!