Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogunk forradalmat...

Mikor fogunk forradalmat csinálni?

Figyelt kérdés

Ez az ország igencsak megérett már egy forradalomra.

Már évtizedek óta igen érik.


Felelősségre kell vonni az összes volt MSZMP , KISZ tagot és meg kell őket büntetni.Gyurcsány sem értem miért van még szabadlábon.



2013. febr. 19. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Reméljük mielőbb.
2013. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Fogunk? Úgy érted "fogtok nekem". Különben nem pizsamában kávézgatva írogatnál neten, hanem az utcán lennél. Szánalmas idióta, mindent mással csináltatnál, annyira kényelmes vagy. Na ezért nem lesz forradalom...
2013. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2. Miről beszélsz?


1 szem ember nem képes rá , pár százezerre lenne szükség.

2013. febr. 19. 10:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi értelme lenne? Nem az egész ország gondolkodik úgy, mint te, csak egy része, a másik meg az, hogy simán levernének bennünket. Itt akkor lesz forradalom, hogyha elviselhetetlenné válik az élet, pl országos szintű éhezés lesz. És akkor sem hiszem, hogy pártok ellen kéne tüntetni, mert mind egyforma, hanem az egész rendszer ellen, úgy ahogy van. De akkor sem húznánk sokáig, a hatalom sajnos erősebb és még az eu is itt van. Egy nemzetközi forradalom lehet, többet érne, de a magyar néptől ilyenekre ne számíts. A fiatalok is inkább elhúznak külföldre a rossz körülmények elől.
2013. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Arról hogy az emberek így gondolkoznak.


Igen, ja szarban vagyunk kéne valamit csinálni, de én fel nem veszem a zoknimat, majd más csinál valamit, amitől jobb lesz nekem. Uhh, megint szarabb lett, most már tényleg kéne valamit csinálni. Fel kéne kelni a kanapéról...na azt nem.


Na így nem lesz forradalom.

2013. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
2006-7-ben majdnem volt. Most már biztos nem lesz.
2013. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Amíg az "igazság"szolgáltatás nem âll a nèp mellè addig csak mèszárlás lenne nem forradalom. Túl nagy a jelentõsègük a mai

világban a jogoknak. Akár jó akár rossz az ember.

2013. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak akkor lehetne hogyha a rendőrség, meg a hasonló szervek a nép mellé állnak a kormánnyal szembe.
2013. febr. 19. 11:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Kitűzted már a forradalom célját?

2. Megbeszélted már sok emberrel, hogy a cél jó?

3. Kialakítottad azokat a módszereket, hogy a mai állapotból hogyan juss a kívánt célhoz?

4. Alaposan elemezted a barátaiddal, hogy a módszer működik?

5. Rábeszéltél már sok embert, hogy jó dolog, amit elképzelsz?

6. Elhitték neked?


Ha minden kérdésre igennel válaszoltál, akkor azt kérem, keress fel engem is, hogy eldönthessem, csatlakozom-e.


Tudod, Petőfi sem 1948 március 14-én találta ki, hanem jóval korábban szervezkedett, készült. Tudta, hogyan kell.

Lenin pedig a 3. pontot rosszul dolgozta ki, a 4. pontról pedig nem tudta, hogy szükséges. A további pontokról se győződött meg alaposan.

Az a helyzet, hogy ebből a nézőpontból, ez is csak egy feladat, amelynek az eredményes megoldásához megfelelő szakértelemre van szükség. Annak hiányában a feladat nem lesz megoldva. Most itt tartunk. Már kezdjük észrevenni, hogy van feladat. következő lépés a megértése, aztán sorban a többi.

2013. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem 1948, hanem 1848.
2013. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!