Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közösen kellene a környező...

Közösen kellene a környező országokkal töresz könyvet írni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy a Románoké volt a Dunáig az ország"ezt leírta Matias Rex Román király" Dél dunántúl az Osztrákoké volt és a Szerbeké, észak meg a 1200 év kultúráju Szlovákoké.


Mi meg csak UFO-k vagyunk!


2009. szept. 7. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevertel valamit ossze?


Nem 1200, hanem 120.


Es nem ev, hanem karakter.

2009. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennek a kérdésnek a lényege?? Történelem helyett inkább fogj egy nyelvtan könyvet és tanuld meg szóban kifejezni a gondolataidat.
2009. szept. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"töresz könyvet"...pff....

te amúgy magyaresz vagyesz? vagy a szláveszből maradt meg még az akcentusod?

én nem vagyok ufo, de te szerintem az vagy.

Amúgy sejtem mit akarsz kifejezni, de bocs, ilyen stílusban előadva a kedvem elmegy a választól, még ha egyet is értek veled.

na szevasz szevesz csákesz pálesz....pf

2009. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek.

Egy értelmes mondata sem volt!

Pontosan azt írja le hogy ők miként vélekednek.

És hogy mekkora hülyességet beszélnek.


Számunkra kb ennyire érthetetlen az ő értelmezésük, hazugságaik.


Egyértelmű hogy soha nem volt a nagy alföld a Románoké sőt!!!, ahogy Mátyás is az egyik legjobb Magyar király volt. A Szerbekhez is át kell menni jó néhány Km ert hogy ne halj Magyar szót, és Szlovákia csak 20 éves.

2009. szept. 8. 15:22
 5/8 A kérdező kommentje:
De remélem hatásos volt?
2009. szept. 8. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez idézet akart lenni? Kitől?:O
2009. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak hasonlóan vélekednek a dolgokról a körülöttünk élők, ezért ne mennek abba bele hogy közösen írjunk töri könyvet. Ez az álltalános vélekedés a szomszédaink részéről.
2009. szept. 8. 15:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagy pofára esés lenne a számukra ha egyszer kiderűlne hogy mi is az igazság! Hogy nem mi vagyunk itt az idegenek és hogy nem a határon túl élő Magyraok a betelepűltek!
2009. szept. 8. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!