Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar diákok 59%-a szeretne...

A magyar diákok 59%-a szeretne külföldre települni. Ez a nagy nemzeti együttműködés?

Figyelt kérdés

Orbán szerint most már a nap is másként süt, és Magyarországról senki nem akar majd elmenni, hanem vissza szeretne jönni. Nem ezt látjuk...


[link]



2013. febr. 17. 10:37
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
13%

Kedves tetro, szövegértés kettes alá kétszer.

Amit írtál nem vitatom, de nem ez volt a hozzászólásom lényege.

2013. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem természetes, hogy a mai globalizált világban a fiatalok szeretnék kipróbálni a külföldi életet, ez megfigyelhető Németországban, Angliában, Spanyolországban is, nem csak Kelet-Európában. Ez nem azt jelenti, hogy végleg el akarják hagyni Magyarországot, ezek aránya csak 5-10 százalék lehet.
2013. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos a Balaton meg a pörkölt miatt hagyják el annyian az országot..."


Aki most fogja megszerezni a diplomáját, vagy már megszerezte, az könnyen lehet, hogy már 4-5 éve eltervezte, hogy a diploma megszerzése után külföldön fog elhelyezkedni! 4-5 éve hol volt még a mostani kormány?

2013. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Akik ennyire gyűlölik az egyetemistákat mint néhány válaszoló, azok hányat ismernek személyesen? Bár egy fideszesnek mindegy. Kedves nagymamámat a gyurcsányos tandíj zavarta, az nem, hogy egyik unokája csak fizetős mesterképzésre mehet. Hisz ezt viktortól kapta.
2013. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves nagymamámat a gyurcsányos tandíj zavarta, az nem, hogy egyik unokája csak fizetős mesterképzésre mehet. Hisz ezt viktortól kapta."


A válaszodból az jön le nekem, hogy te azért nem kedveled a nagymamádat, mert Viktor szimpatizáns!

2013. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

"A válaszodból az jön le nekem, hogy te azért nem kedveled a nagymamádat, mert Viktor szimpatizáns!"


Te hol látod benne azt, hogy nem kedveli a nagymamáját? Az én családomban is vannak megszállott, szemellenzős Orbán rajongók, akiknek mindegy mit mond, bármit elhisznek neki, az ellenvélemény pedig egyik fülükön be, a másikon ki... Ettől függetlenül szeretem őket :)

2013. febr. 17. 14:23
 27/35 tetro ***** válasza:
100%
4-5 éve hol volt a mostani kormány? Ellenzékben, éppen a csőcseléket biztatták, hogy vonuljanak utcára, akik aztán szétverték a fél belvárost... :)
2013. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

"A válaszodból az jön le nekem, hogy te azért nem kedveled a nagymamádat, mert Viktor szimpatizáns!"


A válaszodból az jön le, hogy te az vagy. Az enyémből annak kellett volna, hogy egy vérbeli fideszes még akkor sem vesz tudomást a kellemetlen intézkedésekről, ha azok közvetlenül érintik.

2013. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%

Én friss diplomás vagyok, elég hamar találtam egy állást, egyenlőre elvagyok. Most Dániával szemezek, tetszik a felsőoktatása, az ottani életszínvonal.


Eléggé aranyéletem van, de mégis el akarok pattanni egy kis időre, miért?


Itt nem csak arról van szó, hogy jól meg akarom szedni magam. Én személy szerint rühellem Budapestet, főleg a pesti részt. Szerintem egy okádék hely. Utálok reggelente a büdös buszokon zötykölődni a sok depis/undok képű magyar honfitárs között. Ezek csak az átlagos impulzusok, de nem ez a legfőbb ok.


Imádok világot látni. Eddig életem során kb 8-10 külföldi útban volt részem, és szuper volt. Szeretnék még többet látni, még többet tapasztalni.


Mégis mi a fsz a jó abban, hogy gürizek egy tetves mókuskerékbe, és talán 30-35 éves koromra már keresek 300 ezres fizut.


Ezért törjem magam, és adózzam el a keresetem nagy részét?


Statisztikailag még 50 évig fogok élni, ebből az utolsó 15-öt már erősen lefáradva. Én az életet nem csak a Discovery műsorain keresztül akarom látni. Nekem a magyar tündérmese kevés.

2013. febr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
29! Ez a nagy duma még akár be is jöhet a bárpult mellett vmi ostobenkó kis libánál! Hajrá.
2013. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!