Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar diákok 59%-a szeretne...

A magyar diákok 59%-a szeretne külföldre települni. Ez a nagy nemzeti együttműködés?

Figyelt kérdés

Orbán szerint most már a nap is másként süt, és Magyarországról senki nem akar majd elmenni, hanem vissza szeretne jönni. Nem ezt látjuk...


[link]



2013. febr. 17. 10:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%

"az egyetemisták között egy sincs aki tanul, mint csak mereszti a fenekét"


Ezzel mondjuk maradéktalanul egyetértek.

2013. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
22%

"ha talpra esett vagy. Mo is megtaláloda számításaid."


Ez pontosan így van.

2013. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%

"Nagy nemzeti együttműködéssel nem fizethetsz a boltban. "


Boltba csak az ostoba életképtelen emberek járnak akik még azt is képtelenek megtermelni amit megesznek.

2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
18%

"Csak szerintem a többség úgy érzi nem ők hagyták el a hazájukat, hanem a hazájuk őket, amikor a kormányzat folyamatosan a képükbe hazudik..."


Neked a kormány egyenlő az országgal O.o?

2013. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 tetro ***** válasza:
100%
Igen, nekem az országgal egyet jelent annak vezetése. Hisz mindent ők határoznak meg jelenleg. A törvényeket, a közbeszédet, a közhangulatot, az emberek életpályáját, mindent... De bizonyára én vagyok a hülye, hogy egyként kezelem az országot a kormánnyal... Biztos a Balaton meg a pörkölt miatt hagyják el annyian az országot...
2013. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

"Boltba csak az ostoba életképtelen emberek járnak akik még azt is képtelenek megtermelni amit megesznek.


A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik."


Na, ez a hozzászólás, meg a százalék mindent elárul a válaszolók többségének szellemi színvonaláról.

2013. febr. 17. 11:51
 17/35 tetro ***** válasza:
100%
miért? olyan elképzelhetetlen, hogy valaki megtermeli magának a banánt, a jégkrémet, a villanykörtét és a mosóport is? :D
2013. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Tetro, igazad van. Egy valódi magyar hazafi a RAM-ot és a videokártyát is maga faragja ki tölgyből, úgy, hogy az működik is! Aki ebben kételkedik, az vagy zsidó, vagy nem hisz a Szent Koronában :)
2013. febr. 17. 12:04
 19/35 anonim ***** válasza:
12%

A magyar diákok azért is hisztiznek, hogy ne kelljen nyelvvizsga a diploma mellé. Múltkor olvastam itt egy kérdést, és a válaszolók is elismerték, hogy nagyon hiányos a hallgatók nyelvtudása.

Tessék mondani mit fog csinálni a frissen végzett diplomás magyar nyelvtudás nélkül külföldön ? Mosogatni vagy takarítani ?

Ezért teljesen felesleges az államnak egy forintot is az oktatásukra költeni.

2013. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 tetro ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy az egyetemek többségén évek óta nincs nyelvoktatás a nyelvszakokon kívül, mert az egyetemek nem tudják az órákat kifizetni? Lehet felvenni órát esetleg pénzért jobb helyeken... Mondjuk aki az egyetemig nem nyelvvizsgázik le, ott már nem sok mindent kap hozzá. Csak hogy egy kicsit bővüljön a tudásod...
2013. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!