Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Chicolina jó képviselő lett...

Chicolina jó képviselő lett volna? Miért nem szavaztak rá?

Figyelt kérdés

Anno amikor itthon dúlt a kétpólusú politikai harc, jelőltette magát egy olyan bájos hölgy, aki nemcsak a szakmájában ért el sikereket, de parlamenti képviselő is volt egy Uniós országban !


Sokat tanulhattunk volna tőle és a politikusok is, akik az uniós demokráciát és hierarchiát tekintik példaképnek. Miért nem szavaztak Chiccolinára a magyarok amikor lehetett ? Elvégre egy másik magyar színésznőre felnéznek Michel Wildra, mert Menzás volt, de tudást nem tett le az asztalra csak egy tesztet megírt, aminek az eredményét rengeteg pszichológus, tudós ma kétségbevon. Chiccolína pedig évekig Parlamenti képviselő volt egy sikeres uniós országban.


[link]


2013. febr. 16. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én szavaztam volna rá, mert szerintem jobb lett volna, mint ez a hülye öltönyös garnitúra, akik ki tudja honnan jöttek, és mit csináltak előtte. A magyar politikai elit = sok sznob vén f*sz, elhízott falusi műveletlen korlátolt paraszt.
2013. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, a nyugati politikai kultúrát behozta volna ide.
2013. márc. 14. 15:59
 13/13 anonim ***** válasza:

2: "Na akkor lett volna orális szex..."


Most is van, csak nekünk. És egyre mélyebben nyomják le a torkunkon.

2013. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!