Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki retteg valójában?

Ki retteg valójában?

Figyelt kérdés
Én rettegő vagyok bizonyos emberek szemében, mert (szerintük) félek az árpádsávos zászlóktól, a masírozó gárdistáktól, stb. Akkor miért van ennyi, a jobboldalnak szóló összeesküvés-elmélet amitől aztán lehet félni?

2013. febr. 16. 00:41
1 2
 11/19 Dick Esmen ***** válasza:
Én nem rettegek.
2013. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

"Ehhez csak gratulálni tudok! :D Honnan ered ez a belső frusztráció?"


Onnét ahonnét nektek az, hogy itt náci diktatúra lesz, meg, hogy üldözik azt aki nem "magyarkodik" meg így lesz, úgy lesz! Honnét ez a frusztráció?

2013. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Onnét ahonnét nektek az, hogy itt náci diktatúra lesz, meg, hogy üldözik azt aki nem "magyarkodik" meg így lesz, úgy lesz! Honnét ez a frusztráció?"


Tudsz összesen 6 mondatot értelmezni? Olvasd már el párszor az "A kérdés" feliratú dobozban lévő irományt és a 10-es számú választ! Hol írtam én ilyet? Ha javítani akarod a hozzád hasonlók megítélését, akkor talán válaszolj normálisan. Ezzel nagyon jól kampányolsz magatok ellen... :D Nem tudom hogy melyik mondattal gázoltam annyira a lelkedbe hogy baromságokkal vádolj meg. A kulturált vita szabályainak nem ismeréséhez is csak gratulálni tudok. Ha erre már nem válaszolsz, azt fogom leszűrni, hogy beláttad mekkora hülyeséget írtál. Ha mégis, hát az sok mindent elmond rólad.

2013. febr. 17. 13:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekik szabad, az jogos félelem, nem az antifák vagy antibokrok által kiötlött sületlenség.


Különben is olyan szaktekintélyek álnak mögöttük mint Drábik János, Bogár László, vagy épp a Pombermaci.

2013. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazad van elozo, a baj csak az ezekkel a tekintelyekkel, hogy teljesen paranoiasok. Igy nem csoda, hogy megbuggyannak a kovetoik is.
2013. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

"Ha javítani akarod a hozzád hasonlók megítélését, akkor talán válaszolj normálisan. Ezzel nagyon jól kampányolsz magatok ellen... :D Nem tudom hogy melyik mondattal gázoltam annyira a lelkedbe hogy baromságokkal vádolj meg. A kulturált vita szabályainak nem ismeréséhez is csak gratulálni tudok."


Nekem nem szükséges "kampányolni" azt meghagyom nektek, elvégre ti akarjátok rákényszeríteni az embereket arra, hogy ezt-azt "eltűrjenek", közben meg betiltanátok, büntetnétek aki nem az "eszméteket" fújja, ellent mond nektek. :)

Ennek a részletezésébe nem mennék bele.

Most itt tekintsünk el az ész nélküli gyűlölködéstől.

Bár azt nem értem mi volt ebben a "kultúrálatlan". Csak nem az mert nem a szoclib szöveget fújom? :)


Szóval azt gondolom, hogy a hiba nem az "én készülékemben" van! :D

2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De, sajnos a tietekben van. Melyik szavaimmal írtam le azokat a baromságokat, amiket te? Kényelmetlen neked a kérdés, erre mit teszel? Támadsz. Erre a színvonalra utaltam.
2013. febr. 17. 19:34
 18/19 anonim ***** válasza:

"Kényelmetlen neked a kérdés, erre mit teszel? Támadsz. Erre a színvonalra utaltam."


Nekem nem kimondottan kényelmetlen, annyira nem szoktam ezen rágódni, csak már ez olyan egyfajta "reakció" ha valaki lenácizna pl. mert van ami nem tetszik.


"Melyik szavaimmal írtam le azokat a baromságokat, amiket te?"


Senki nem írta, hogy te írtad le ezeket, ennyire ne vedd a szívedre! :D

De mivel nem túl jól haladnak a dolgok az országban azért sokan elgondolkodnak ezeken a jobbos-elméleteken, hogy valóban kezdenek-e beigazolódni, vagy nem.


Még pár éve én is röhögtem ezeken, de ma már nem annyira van kedvem röhögni.

2013. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szogezzuk le: a rettegok azok, akik a kulonbozo osszeeskuves elmeletekben hisznek, es az azokban elmondott hazugsagoktol rettegnek.
2013. febr. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!