Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet valójában a...

Mennyi lehet valójában a munkanélküliség itthon?

Figyelt kérdés

Hivatalosan ugye azt mondják 520 ezer. Aztán elkezdtem számolgatni, ez brutálisan kozmetikázva van.


Ott van ugye 800-ból legalább 200 ezer álrokkant (hála az akkori kormányoknak), akiket most szednek ki a rendszerből.


A 200 ezer közmunkás aki nem végez érdemi munkát, szerencsétlenek 3-6 hónapig dolgozhatnak, akkor is 6 órában.


Kb. 100 ezer aki soha nem is regisztrálta be magát, mert nem akar dolgozni, eltartják, már kikerült a rendszerből, stb..


Persze van kb. 200 ezer fekete munkás, akinek kézbe fizetnek, őket kivontam.


Én 900 ezerre tippelek ami brutális adat (kb. 18%), de cáfoljatok meg ha nem jó a számításom.


2012. nov. 25. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

"A 200 ezer közmunkás aki nem végez érdemi munkát, szerencsétlenek 3-6 hónapig dolgozhatnak, akkor is 6 órában. "


Már bocs haver, de én is közmunkás vagyok és érdemi munkát végzek 8órában és 12 hónapban.

2012. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20-25%
2012. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdező neked amúgy mi a burkolt mondanivalód a kérdésed mögött?


kik a rosszak? a politikusok akik irányítják szép országunkat?


esetleg a munkanélküliek mert nem mennek dolgozni? de hova is mennének? talán a te cégedhez?

2012. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó a kérdés! A burkolt mondanivalóm annyi, hogy a 10% amit hangoztatnak köszönő viszonyban sincs a valósággal. A lényeg, hogy a statisztika meglegyen. Ez elég gusztustalan szerintem!



Tudod mint a kommunizmusban:


1. Mindenkinek volt munkája.

2. Bár mindenkinek volt munkája, senki sem csinált semmit.

3. Bár senki sem csinált semmit, a terv 100% fölött teljesült.

4. Bár a terv 100% fölött teljesült, mégsem lehetett kapni semmit.

5. Bár nem lehetett semmit kapni, mindenkinek megvolt mindene.

6. Bár mindenkinek megvolt mindene, mégis mindenki lopott.

7. Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.

2012. nov. 25. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

"Már bocs haver, de én is közmunkás vagyok és érdemi munkát végzek 8órában és 12 hónapban."


Na mi az az érdemi munka? Utcaseprés vagy gaztalanítás? Alibimunkák mind, mint a kommunizmusban.

2012. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk árkot tisztítottak .. Most már fel ismerhető, hogy ott víz elvezető van és nem egy erdő sáv ....
2012. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!