Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy nőtt az államadósság?

Figyelt kérdés

"A valaha volt második legnagyobb értékére nőtt január végére az államadósság, derül ki az Államadósság Kezelő Központ Zrt. által közzétett adatokból. A központi költségvetés adóssága január végén 21 187,8 milliárd forint volt, ami hatalmas mértékű, 467,7 milliárdos növekedést jelent a tavaly januárihoz képest. A rekordot 21 426,1 milliárd forinttal 2011 novemberében érte el a költségvetés adóssága."


[link]


2013. febr. 13. 10:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok Fidesz párti, de úgy csináljátok páran mintha az MSZP kormányzása alatt jobb lett volna.

Ha annyira jó lett volna akkor miért a Fidesz nyert?? Azért azt lássuk be. Sza*ból nem lehet várat építeni, és Fidesz igencsak nagy szarkupacot vett át az MSZP kormányától..

Mondom úgy hogy nem vagyok Fidesz párti, nem szavaztam rájuk..

Bár az is igaz hogy akárki fog a legközelebbi választásokon nyerni , hamarosan őt is ugyanúgy szidni fogjátok.. Semmi sem jó az embereknek..

2013. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
55%
Én is támogatom.
2013. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
48%

"Nem vagyok Fidesz párti, de úgy csináljátok páran mintha az MSZP kormányzása alatt jobb lett volna. "


Nem csinálunk úgy. Természetesen az MSZP szavazók kivégzésével sem kívánjuk nagyobb mértékben terhelni az adófizetőket. Egyetlen eljárás keretein belül kívánjuk mindkettőt megoldani. A tervezett költség: 46 328 forint. És minden fillérrel elszámolunk.

2013. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
84%

"Nem is sikerült kötekedned. A fidesz az adósságduplázás kormánya:

[link]

98-2002ig is sikerült nekik, most csak folytatják a tendenciát."


Az általad megadott linkről 1 darab kattintás, hogy megnézd a GDP-arányos államadósságot, az pedig még szűk 5%-kal csökkent is.


Your argument is invalid.

2013. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
36%
a kommunisták megint hazudnak az államadósságról!! a fidesz ideje alatt mindig csökkent!aki mást mond az hazudik!
2013. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
48%

A Zindex nem hiteles forrás.Olyan mint az ATV.


A Fidesz nagy fölénnyel simán fogja nyerni a következő két választást.

Az Mszp még egyszer lehet ,hogy eléri az 5% bejutási küszöböt.De nem biztos.Az LMP már most sem létezik csak elméletben.

A Jobbik fel fog erősödni.Van benne fantázia.De hajlam is ,hogy csacskaságokkal elcsesszék a még jobb eredményeket.


A 200 ft-os megoldást javasló és bátorító kedves honfitársamnak pedig csak annyit ajánlanék a figyelmébe, hogy kb 3 percbe kerül míg kiderítik(már akit érdekel) honnan és melyik gépről írogatja az okosságait.

2013. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
66%
igen utolsó, itt egyes neoliberális-kommunisták kimutaták toleranciájukat, szeretetüket, megoldás számukra a fideszesek kiírtása, ezek hitleri-sztálini eszmék, nagyon gonosz kell legyen az ember ezekhez, de a kommunisták az ördög gyermekei így nem csoda, hogy képesek erre is!
2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 EagleHUN ***** válasza:
67%
2013. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 EagleHUN ***** válasza:
47%

Ennyi: (előző linkemre gondolok).

És emellett még a forint/deviza eladósodásunk aránya is javult, ami nagyon jó hír. Mer így el lehet inflálni!

2013. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg irtsunk ki mindenkit aki valaha szavazott valamelyik pártra is, a nyugdíjasokat, a fiatalokat, a betegeket, a rokkantakat és a kisebbségeket. Csak a dolgos, szorgalmas, becsületes adófizetők maradjanak az országban és a probléma megoldva.


Vagy legyen egy kis fantáziánk és ne a zsidesz/maszop poszt kommunista társaságot szavazzuk felváltva. :) Esetleg. Szánalmas ország, szánalmas emberekkel és még szánalmasabb vezetőkkel.

2013. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!