Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a megújuló...

Mi a véleményetek a megújuló Lmp-ről?

Figyelt kérdés
Ez a megújulás szükséges volt vagy nincs jelentősége?

2013. febr. 3. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
SDSZ korukban se csináltak semmit, LMP korukban is csak elhatárolódtak, most se várok semmit tőlük.
2013. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nincs megújulás, szakítás van. A Schiffer-szárny igyekszik visszatérni az alapokhoz, míg a Platform a kormányváltó hangulat mellett taktikázik. Ez végülis új helyzet, és még jól is elsülhet: a korábbi LMP-szimpatizánsok választhatnak, melyik utat tartják jónak, és még új szavazókat is vonzhat akár Schifferék vonala, akár a Bajnai-csoportosulás részére.
2013. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
"kutyakomédia"
2013. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Én azt a nevet adtam volna nekik, hogy lehet más az lmp
2013. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szántóvető ***** válasza:
5%
ennyi volt.közelednek a választások és Lehet Már Pakolni.
2013. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Ez egy bohócpárt, ennyit nem bírtak ki.

Szdsz utód

2013. febr. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Röhej.
2013. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Épp hogy megszülettek, máris megújulnak. Nem tudom hogy sikerült ilyen durván összeveszni a spanglin.
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az LMP-nek semmi köze nem volt az SZDSZ-hez, de ezt mindenki tudja, csak sokkal kényelmesebb szajkózni valami ostobaságot, mint észérveket kitalálni.

Az LMP-ről el lehet mondani, hogy idealista, az PMP (Párbeszéd Magyarországért, vagyis a kilépők része) meg naív realista (látszólag a naivitás és a realitás ellentmondásos, de valójában nem az: reálisnak tartják, hogy csak összefogással lehet leváltani a jelenlegi kormányt, ellenben naivitás az MSZP-nek, a DK-nak, vagy a Millának is hinnni, hogy (myindegyiktől kaptak már gyomrost). Nagyon kevés esélye van annak is, hogy egy ennyi részből alakuló szövettség képes lesz erős és kitartó egységet alkotni, ami hosszabb ideig képes lesz kormányozni. Sajnos mégnagyobb naivitás az, hogy az ellenzék bármilyen összefogással képes lenne 66%-ot elérni.

2013. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval értek egyet, annyiban, hogy A Schiffer féle ág szerintem annyiban nem naiv, amennyiben látják, hogy a magányos mártír szerepe, bármennyire rossz, de az egyetlen vállalható döntés, akkor is, ha nem sok sikerrel kecsegtet.


A kiválók tényleg naivak. Nem tartom őket rosszindulatúnak, többük munkásságát jóval az LMP előtt követtem (egyszerűen ostobaság, hogy bármi közük lett volna az SZDSZ-hez, sőt...), de naivak, ha azt hiszik, hogy jó ügy mellé álltak.

2013. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!