Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha barantázok, nem fognak...

Ha barantázok, nem fognak rasszistának, nácinak nézni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 21:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De akkor most tényleg nácinak néznek majd?
2013. jan. 31. 18:34
 12/18 anonim ***** válasza:
9%
Akassz ki egy malomkő nagyságú dávid-csillagot a nyakadba és még előre is engednek a sorban.
2013. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De most a viccet félretéve.Szélsőjobboldalinak fognak nézni?
2013. febr. 1. 20:25
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Az attól függ, milyen körben mozogsz.

Barantások valszeg nem fognak.

Jól válogasd meg a baráti körödet. Ennyi.

2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszát már megérte elolvasni.

Mi ez a merjünk kicsik lenni dolog?

2014. ápr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én írtam a nyolcast.


A legendássá vált "merjünk kicsik lenni" dumát Kovács László mszp-s politikus mondta válaszul Orbán Viktor "merjünk nagyot álmodni, merjünk nagyok lenni" mondatára.

2014. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem fognak annak n¨Śzni, ez is egy k¨šzd0‹1sport, hagyom¨˘ny0‹0rz¨Śs, ¨˘ll¨Žk¨Śpess¨Śg fejleszt¨Śs. A karat¨Śsokat, kung-fusokat sem n¨Śzi senki rasszist¨˘nak:) 0‡7n p¨˘r h¨Žnapja kezdtem barant¨˘zni, az edz0‹0 nagy meglepet¨Śs¨Śre, ¨Śn vagyok az els0‹1 l¨˘ny akit eddig oktatott:) 0‡7n nagyon szeretek edz¨Śsre j¨˘rni, ¨Ślvezetes, n¨¨ha rendk¨Şv¨šl f¨˘jdalmas, de szerintem nagyon ¨Śrdekes minden edz¨Śs:)
2015. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jaj előző vagyok, nemtudom törölni a saját válaszom, telefonról írtam, tele van hülye jelekkel. :D Az a lényeg, hogy a karatésokat, hasonlókat sem nézik rasszistának:) Az edzőm nagy meglepetésére én 1-2 hónapja járok barantára, én vagyok az első lány, akit oktat. Nagyon szeretek járni, élvezetesek az edzések, rengeteget javul folyamatosan az állóképességem, néha fájdalmas egy-egy edzés, de ewgyre kevésbé kék a hátam. :D Nagyon ajánlom!^^ Nem mellesleg, olcsóak az edzések:)
2015. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!