Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Törvénytelen a felsőoktatás...

Törvénytelen a felsőoktatás ilyen fajta átalakítása? 2 évre előre tudniuk kell a diákoknak, hogy mire érettségiznek mire számíthatnak, ahhoz képest most még a tájékoztató megjelenése után is változtatnak az ide felvételin.

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 28. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
nagyon ráb@sztak mert akikkel most kicsesztek jövőre már rég választópolgárok, illetve azok lesznek. és nem kevés emberrel b@sztak ki, akiket úgy általánosságban támogat a családjuk is, akik szintén + választópolgárok.
2013. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
A mostani kormánynak nem törvénytelen semmi, teljhatalma van, ha nem tűnt volna fel.
2013. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vadkan01 ***** válasza:
87%
Ha a vezetők nem tudják betartani a saját törvényeiket, akkor miért csodálkozunk, hogy ekkora a bűnözés.
2013. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vadkan01 ***** válasza:
32%
*hoppá ez kérdés akart lenni
2013. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Valóban kritikán aluli, nekem is érint ismerőseimet, semmit sem tudnak, szó szerint... Még a gimnázium is csak annyit tudott mondani: folyamatosan nézzék a felvi.hu-t, hátha vannak információk... Én két éve adtam be a lapot, de akkor azért rendben volt minden, sőt még tavaly is.

Pár hónapja még értetlenkedtem azokon a (főként baloldali) embereken, akik azt mondták, megszűnt a jogállam Magyarországon. Baloldali még nem lettem, de belátom: igazuk volt, valóban semmi jogállam nincs.

És törvényes-e? Hogy a fenébe, ne. Amióta a Fidesz-van kormányon, minden törvényes, amit ők tesznek. Mintha törvénybe iktatták volna az anarchiát!

Hogy igazságos ez így? Hát rohadtul nem! Tényleg a tanulni vágyó gimnazistákkal cs3sznek ki, akik csak szeretnék tudásukat növelni, bővíteni. De ha a diákok decemberben nem állnak ki olyan bátran, talán most még rosszabb lenne a helyzet, hiszen 90%-uk nem kerülne egyetemre (vagy fizethetné a százezreket félévente a mai magyar fizetésekből...)

2013. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!