Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van újra ennyi jobboldal...

Miért van újra ennyi jobboldali gondolkodású a gyakorin?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 21:47
1 2 3
 21/25 Fulár válasza:
100%

Egy kevésbé intellektuális válasz fog következni.

Mindenki vegye ki a fejét a seggéből és nézzen egy kicsit körül.Az tény és való,hogy sz*rból nagyon nehéz várat építeni de ez már akkor is szürreális.Mint valami kiba**ott fordított Robin Hood.A szegényektől elvesszük és oda adjuk a gazdagoknak.Ez így ebben a formában már nem emberhez méltó élet.

2013. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
50%
Mi lenne, ha nem egymás torkát, hanem egymás kezét fognánk? Nincs már jobb, meg bal oldal, csak tisztességes, hazáját, embertársát becsülő, no meg csaló, tolvaj, hazaáruló politikus. A hergelők meg költözzenek Szabolcsba.
2013. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
46%
A 10-es válaszolónak.Akiket így lenéz,megteremtették az ön és önhöz hasonló kirekesztő lenéző modorú embertanulásához a lehetőséget.Mert talán ezek azok az emberek,akik produktív munkát végeznek, és nem esetleg úgy mint ön is ín prodúkttívat. Vagy ha az ön szülei is kétkezű munkások őket is így lenézi? Szégyellhetné magát! A jelenlegi kormányunk, a munka adókat támogatja, a munka vállalókkal szemben, és ezt a munkaadók ki is használják. Sajnos sok középréteghez tartozó család is már úgymond lecsúszott. Nem azon múlik, hogy nem akarnak az emberek dolgozni, hanem azon,hogy sok helyen nincs egyszerűen lehetőségük.
2013. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Pro Patria ***** válasza:
0%

Kedves ls650apuci!


"ín prodúkttívat" -> ha már ilyen szavakat használ, tanulja meg azt is, hogyan kell leírni. Ebben az egy szóban ugyanis 5(!) helyesírási hibát vétett egyszerre: improduktívat.


"A jelenlegi kormányunk, a munka adókat támogatja, a munka vállalókkal szemben"

- Pontosan miben is?

2013. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
Bevallom, én nem tudom eldönteni magamról, hogy jobb- vagy baloldali vagyok. Szeretem a nemzetemet, büszke vagyok magyarságomra, ugyanakkor szociálisan érzékenynek tartanak, segítek, ahol arra szükség van. Nagycsaládos vagyok, közösen neveljük a gyerekeinket. Jelenleg középvezetőként dolgozom. Átmenetileg betanított munkás és takarító is voltam, mert akkor más lehetőséget nem találtam otthonom közelében. Nem kuncsorogtam segélyért, hisz a munka nem szégyen.
2013. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!