Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van újra ennyi jobboldal...

Miért van újra ennyi jobboldali gondolkodású a gyakorin?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 21:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

Valami ilyesmi az oka. Egy korábbi topciból előhalászva:


"Nem azért van ilyen kirívóan megmutatkozó reprezentációtok itt, mert sokan vagytok. Hanem azért, mert - mivel kisebbséget alkottok - ti vagytok a legaktívabb felhasználók, hogy ezzel pótoljátok számbeli hátrányotokat. A mínuszozások nem tükrözik valós létszámotokat.


Azt üzenem: Ti, kis árnyékban vegetáló, fényre soha ki nem járó szellemi zsákutcák, csak itt nagy a hangotok és a jelenlétetek, a virtuális világban, de a való életben olyan szűk csoportot alkottok, hogy még egy 100 lelkes faluban sem tudnátok jelöltet állítani...

És ez a fontos!;)"

2013. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
4%

Nem mindegy?

Vagy mindenhol csak ti akartok dirigálni?

2013. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Én sem mondom, hogy a jelenkori magyar baloldali pártok olyan nagyszerűek lennének, sőt egyáltalán nem azok, ha nem, hogy a jobboldali pártok sem különbek egy fikarcnyival sem. Bár lenne olyan párt, mint a 2 világháború közötti Magyar Szociáldemokrata párt.
2013. jan. 26. 23:06
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
wow, egy újabb mélyenszántó gondolat. köszönjük, hogy rácáfolsz a "jobboldaliak magasan végzettek" teóriára.
2013. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Én úgy vettem észre, itt a szélsőjobbos csürhe dühöng inkább. Ez alatt a kérdés alatt is.
2013. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
23:25: a te puszta léted is rávilágít, miért kell emelni a felvételi ponthatárokat.
2013. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
38%
Ízes zsidózások, személyeskedés... hát igen, a Jobbik-szavazó átlagos színvonala.
2013. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Európa egyre inkább a jobboldal felé közeledik , némelyek a szélsőségek felé.Franciaországban még soha nem volt ilyen erős a Nemzeti Front nevű nacionalista párt ami szélsőjobbnak van tartva.


Nyugaton a bevándorlók miatt , itthon a cigányok miatt is erősödnek.

2013. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
11:05: ne zavarjon, hogy Sztálin egy grúz antiszemita volt...
2013. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Pro Patria ***** válasza:
7%

"01-26 22:50"

Nofene, ez tőlem van.

Én sem úszom meg a plagizálás áldozati szerepét.:)


Egyébként nekem is feltűnt, hogy a korábbiakkal ellentétben egy pár napja bátrabb kiállás van ilyen téren. Meglátjuk, meddig fog tartani. Rajtam nem fog múlni.

2013. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!