Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lekapcsolná a paksi...

Tényleg lekapcsolná a paksi atomerőművet az mszp, a Jobbik elleni tiltakozás gyanánt?

Figyelt kérdés

[link]


Mekkora mááár :o


2013. jan. 25. 22:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%
Az MSZP-nek tényleg ennyire fáj, hogy a Jobbik a kiszolgáltatott emberek érdekeit képviseli?
2013. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

a jobbiknak mszp elleni tiltakozásul minden nap feljön a nap:P


# 21 sajnos igen látod zavarja őket nagyon hogy valaki a nagy ellenségük a magyar emberek érdekeit képviselné. :)


nem amúgy a bajuk az hogy a jobbik nagyon erősödik azt hitték átlehet itt verni a magyarokat meg az orruknál fogva vezetni őket örökké. eladni mindenüket. nem. megalakult egy párt amit nem akarnak hatalomra engedni mert akkor soha nem lesznek újraválasztva mert végre a nép akarata valósulna meg.

2013. jan. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
71%
Innen látszik melyik érdeket szolgálják, és hogy nem a magyart az biztos. De a sok nyomi még mindig szavazna rájuk, és még akkor is kiállnának mellettük ha a 3 fent említett Sith nagyúr kijelentené hogy mától Júdapest a fővárosa Zsigyarországnak.
2013. jan. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A h*lye Mszp-nek el kellene gondolkoznia, miért jutott ide ez az ország, hogy ennyire kezdünk radikálisak lenni...
2013. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%

"Persze a intenditás zavaros ballibek a Fideszről is azt terjesztik külföldön hogy náci párt meg hogy Orbán Viktor egy neonáci."


Voltál már jobbikos gyűlésen? Egyszer menj el. Ha nem az, amit a fentiekben írsz akkor miért zsidóznak orrba-szájba egy ilyen gyűlésen? Én több helyi szervezet taggyűlésén voltam és megfordult a gyomrom ezektől az álnemzeti 5 osztályos ingyenélőktől.

2013. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Jobbikot sem kell félteni, de én úgy vagyok vele hogyha rendbe tennék itt legalább a cigánykérdést, akkor már nagyot léptünk előre, esetleg ha beindítanák a hazai termelést ami megmenthetné az országot az már csak bónusz lenne.

Nincs olyan hűde nagy bizadalmam bennük, de egy esélyt mindenképp adnék nekik, mert 4 év alatt még ha a gazdaságot nem is, de a morális dolgokat helyre lehetne rakni.

2013. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
"Az értelmes ember, ha valahol sötétséget talál, ott fényt csinál. Csak az ostoba ember csinál sötétséget ott, ahol fény van."
2013. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nehéz olyan szekuláris országot elérni a muszlimoknál mint Törökország.


Szerintem Törökország lehetne minta , példakép.

Ha minden iszlám ország olyan lenne mint ők akkor semmitől nem kellene félni.

2013. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!