Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2014-ben a Fidesz csak a...

Ha 2014-ben a Fidesz csak a Jobbik segítségével tudja megszerezni a többséget, összefognak?

Figyelt kérdés
Szerintem a két jobbos pártnak össze kell majd fognia, ha nem akarják újra vissza a balliberális kormányt. Kérdés, a Jobbik lemond-e az elveiről?
2013. jan. 23. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire erőlteti a magyarságot és a határontúliságot a Fidesz, nem fgog összeállni a Jobbikkal.
2013. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak. Hamarabb tudok elképzelni egy fidesz-maszop, vagy fidesz-együtt20** pártot.
2013. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem pártot koalíciót.
2013. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Már régen összefogtak. Csak nem verik nagy dobra.
2013. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A kérdés hogy kinek mi az érdeke?


A jobbik így is elég jól tudta az ideológiájából és a felfogásából fakadó elképzeléseit ellenzékből is.

Nem tud a Fidesz a Jobbik ellen menni ha a nemzeti ideológiáról van szó, és egyre kevésbé a gazdasági felfogást tekintve is. "bár itt ez a ciklus még nem releváns" Szerintem a következő ciklusban sokkal kiegyensúlyozottabb de a folytonosságot megtartva Fideszes kormányunk lesz. Viszont a veszített súlyt csak kívülről lesz képes a Fidesz pótolni a Jobbik támogatásából fakadóan. Az az! A Jobbiknak még több és nagyobb lesz az érdekérvényesítő képessége.


Arról nem is beszélve hogy feltehetően 2014-től nem várható konjunktúra csak legfeljebb némi a társadalmak számára alig érezhető levegővétel a gazdaságban.


De akkor miért is lenne az érdeke a Jobbiknak koalícióra lépni a Fidesszel?

2013. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen kérdéseket sose értettem.


Ha megnézed a Jobbik alapító videóját, látszik, hogy ők azelőtt mind Fidesz szimpatizánsak voltak, vagyis a fidesz-t tartották a legkisebb rossznak. De ettől függetlenül nem akarnak "összefogni", hiszen épp azért alakultak, hogy "kíjavítsák" azok hibáit.


Mellesleg egyedül csak az MSZP követ el mindent, hogy összebújjon a nagy hallal. Őket semmi nem érdekli, bárkivel koalícióba lépnének, csak kell nekik a hatalom meg a hatalmas végkielégítés, illetve a korrupció minden formája.


A kérdésre válaszolva:


A jobbiknak és a fidesznek nincs reális ellenfele a parlamentben. Ők leginkább épp egymás ellen fognak kampányolni, hogy ki legyen az "élen".

2013. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"A jobbiknak és a fidesznek nincs reális ellenfele a parlamentben. Ők leginkább épp egymás ellen fognak kampányolni, hogy ki legyen az "élen"."


Fura eddig ahány közvélemény kutatást láttam a Jobbik sehol nem tudta megelőzni az MSZP-t. Jaj tudom biztos az összes közvéleményt a zsidó nagytőke pénzeli :P

2013. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Fura eddig ahány közvélemény kutatást láttam a Jobbik sehol nem tudta megelőzni az MSZP-t. Jaj tudom biztos az összes közvéleményt a zsidó nagytőke pénzeli :P



Nem gyönyörű!


"Fura eddig ahány közvélemény kutatást láttam a Jobbik sehol nem tudta megelőzni az MSZP-t"


Mit láttál bocikám?

Egy még meg sem történt eseményről beszélünk, a 2014 es választásokról! Ha képes lennél logikusan gondolkodni és az eseményeket modellként használni láthatnád! A Jobbik igaz hogy enyhén erősödik (minden média támogatás nélkül ami ugye a kampány idején nem ez lesz a helyzet)és eközben a a baloldal szabdalódik. A Fideszből kiábrándultak nagyobb része nem a ba felé fog fordulni, hiszen sokan a balból kiábrándulva fordultak a Fidesz felé. Nem kell nagy ész hogy mi is várható a mai események tükrében. (persze addig még történhet sok minden"



"Jaj tudom biztos az összes közvéleményt a zsidó nagytőke pénzeli :P


Ez meg annyira unalmas!

Ha nem képes a bal egy alapvetően intellektuálisan megfogalmazott választ adni valamire, akkor jön a

jól bevált maszlag.

2013. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, ugyanis a Jobbik a Fidesz vadhajtásaként jött létre annak idején.
2013. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kénytelenek lesznek, bármennyire is nem tetszik ez nekik. Nem nagyon van más választásuk.


Esetleg kiírhatnak egy új választást, de gyanítom, hogy ott is a fidesz is és a baloldali vegyület is külön-külön max. 40-40%-ot fog kapni és a maradékot a Jobbik.

2013. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!