Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről a videóról?

Mi a véleményed erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 22. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kell valahol lakni.


Szép bútorok, ízléses berendezés.

2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kerülték a feltűnést:D.Ezek vagy nagyon hülyék voltak vagy nem fizetek le mindenkit akit kellet volna.
2013. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ugrani kellett voln arra,hogy cigány???

Nem fizették be az adót,a nav kiszállt lefoglalni.Volt mit.

De nem csak ő nem szeret adót fizetni.Ezt mutatják a linkek.

Szerintem magadtól is rájöhettél volna.Ha meg nem erre gondoltál,bocs,de nem vagyok gondolatolvasó cigányasszony.

nekem ez volt a véleményem.

2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én a videóról kértem véleményt nem pedig az adócsalásról.

Pofátlanok kicsit,hogy még mutogatták is azt amit összecsaltak.

2013. jan. 22. 20:47
 5/7 Komplikato ***** válasza:

"Nem fizették be az adót,a nav kiszállt lefoglalni.Volt mit."


Lol. Egyik cégem tulajai röpke 2 milliárdot nem fizettek ki, azóta is megy feléjük az Apeh/Nav. Azóta is meg kis kéró, kis terepjáró, kis nyaraló, meg toronyóra lánccal.

2013. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függetlenül kik voltak, meg hogy helyesen járt-e el a NAV (nyílván semmi kétség a jogszerűséghez), de milyen dolog már az, hogy az állam a te jövedelmed 50%-ára (mert Magyarországon ennyire) igényt tart adó formájában? Azért ez mégis csak sok.

Persze aki nem fizet adót, azokkal szúr ki, akik meg fizetnek. De ideje lenne már adócsökkentésen elgondolkodni!

2013. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tényleg felháborító,hogy nálunk az egyik legmagasabb az adózás europában.Viszont a fizetések meg az egyik legalacsonyabbak.Politikusaink vagy rosszul csinálnak valamit vagy hülyére vesznek minket:).Adócsaló meg lehet dögivel ebben az országban jó pár 20 milliós kocsi flangál az utakon.Ennyi gyárigazgató nem lehet,asztán lehet hogy csak az én környezetemben nem fizetnek havi nettó 500 ezreket:).
2013. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!