Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önnek szimpatikus volt anno...

Önnek szimpatikus volt anno Gyurcsány?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%
igen
2009. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos szimpatikus volt, bár lehet, hogy amiatt is, hogy a felesége felől úgymond rokonok vagyunk, de jó ideje már ezt is letagadom... :S
2009. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
80%

az elején igen. intelligensebbnek tűnt, mint orbán.

de mivel nem csináltak semmi hasznosat, mostmár nem bízom egyikben sem.

2009. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
94%

számomra már a kezdetektől nagyon ellenszenves volt


testbeszéd... stb.


aztán láttam egy dokumentumfilet ami csak megerősített


( [link] )

2009. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
40%

nem csak volt - most is az.

tény, hogy rengeteg hibát vétett ő is csak emberből van...- de a rendszerváltás óta ő az egyetlen politikus, akinek volt előremutató jövőképe.

ki akarta vonszolni, ezt az urambátyám országot a langyos pocsolából, hogy végre valóban elindulhassunk európa felé.

az igazán nagy hibája a türelmetlenség volt, (vö. II. józsef...) nem vette figyelembe, hogy még mindig kádár népe vagyunk, jobban szeretjük a langyos szart, mint azt, hogy tegyünk is valamit a közért.

persze az sem elhanyagolható tényező a bukásában, hogy a saját pártja legalább annyit (ha nem többet) dolgozott ellene, mint az ellenzék.

meg vagyok győződve arról, hogy nem is kevés idő múlva, mint pozitív figuráról fogunk róla megemlékezni.

(bokros is maga volt az ördög még néhány éve, ma meg még miniszterelnöknek is elfogadná a "nép", ha az mdf nem "találja" meg, ma nem lenne képviselője az ep- ben)

nagyon bízom abban, hogy vissza fog térni a politikához - addigra talán elég érettek leszünk ahhoz, hogy megértsük a szándékait. (tudom, optimista vagyok...)

2009. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%
inkább jöjjön maga a gonosz! egyik ilyen vörös róka se szimpatikus, a szemük se áll jól.
2009. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%
Én most mondok egy furcsát ami miatt mindenki lelőne,de én sem csíptem anno gyurcsányt ma sem nagyon,viszont egy dolog miatt nagyon ügyesnek tartom az mégpedig az ahogy megszedte magát mint gép és nem tudtak vele mit kezdeni.
2009. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
87%
ő egy hős Public Enemies :))))))))
2009. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Négyes metróÁNY
2009. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%

"de a rendszerváltás óta ő az egyetlen politikus, akinek volt előremutató jövőképe."


Pedig egy hátrafelémutató jövőkép, vagy egy előremutató múltkép, na az lenne ám a trouvaille.

2009. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!