Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezért küldjük Kanadába a romákat?

Ezért küldjük Kanadába a romákat?

Figyelt kérdés

[link]

Hozzák a tőkét és növelik a Dzsídípít, közben öregbítik a hírünket...


2013. jan. 20. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Tudtommal senki nem küldi őket, mennek azok maguktól is, remélve hogy ott még jobban meg lehet élni az ingyenélésből.
2013. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Romák nem léteznek. Ők cigányok.
2013. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

A kanadaiak nem nácik.

Ha ide jönnének nem magyar állampolgárok és nem tudnának viselkedni akkor egyből hazalehetne küldeni őket.


Vagy nézd meg az USA zöldkártyás szabályait.Amíg zöldkártyád van és elkezdesz bűnözni utána egyből hazatoloncolhatnak.

2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na jó, és mit kezdjünk azokkal itthon, akikkel szemben a demokrácia bajnokai és a humanizmus vezérei is a végső megoldás mellett döntenek?
2013. jan. 20. 11:00
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Összefogni Romániával , Bulgáriával , Szlovákiával ,Szerbiával és még akiket érint, és közösen venni nekik egy külön országot majd oda telepíteni őket.És ott békében egymás között élhetnek ahogy akarnak.
2013. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rémuralom ***** válasza:
90%

Nem mi küldtük őket, hanem a saját "vezetőik" (önjelölt megmondóembereik) beszélték rá őket, hogy menjenek csak, Kanada szívesen fogadja őket, nincsenek cigánygyilkoló nácik, dolgozni ugyanúgy nem kell, mint itt, és még a segély is több.


Teljes mértékben jogos volt a kitoloncolás, és a menekültrendszer reformja is. És sajnos ezek után teljesen jogos a kanadaiak esetleges ellenérzése is a Magyarországról érkezettekkel szemben.

2013. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Békében"? XD

Megennék egymást...

2013. jan. 20. 11:03
 8/13 A kérdező kommentje:
És alapból melyiknek a fejéből pattant ki az ötlet, hogy pont Kanadát szemeljék ki fő úticélnak?
2013. jan. 20. 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom, de ha tényleg ottlétből és heti egyszeri munkából 3200 kanadai dollárt lehet kapni havonta, akkor én mi a pék faszáért vagyok az egyetemen?! :O
2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rémuralom ***** válasza:
Ez 2009-ben volt, a cigánygyilkosságok után közvetlenül. Kanada 2008-ban törölte el a vízumkényszert, szóval ez akkor még viszonylag friss hír volt. Azt mondjuk nem értem, hogy miért nem EU-s országot választottak, ott még menekültstátuszért sem kellett volna folyamodni, és hát szociális háló Európában is van.
2013. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!