Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy vannak, akik szerint a Jobbik kiírtaná a romákat, melegeket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Van amelyik jobbikos ezt tényleg így is gondolja.
2012. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy a Jobbik-közeli média és a Jobbikban fellelhető elemek, illetve a párt szimpatizánsai ezt a képet sugallják. Nyilván amíg demokrácia van, addig meg van kötve a kezük, de ha elszabadulna a pokol, és kontroll nélkül maradna az ország, ugyanazt a rémálmot kapnánk velük, mint a nyilasokkal 1944-ben.
2012. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Azt, hogy idióták.
2012. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Majmonka válasza:
50%
Azt, hogy hülyeségeket beszél!
2012. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Mellesleg, ha megnézed, a melegeket szinte minden kultúrában utálják/ták. A nagy birodalmak is akkor kezdtek el hanyatlani, amikor a melegeket kezdték elfogadni.

A cigányok, hát... Aki védi őket, még életében nem látot egyet sem.

2012. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Második : és szerinted hová szállítanák Vonáék a bevagonírozott embereket ?
2012. szept. 16. 18:59
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

"Második : és szerinted hová szállítanák Vonáék a bevagonírozott embereket ?"


Olvasd el még egyszer, amit írtam. Jelen körülmények közt nem tennék meg, mert nem tehetnék meg. Ezért ilyesmiről felesleges beszélgetnünk.

2012. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Összességében a Jobbik nem írtaná ki őket, de szimpatizánsai között jócskán akadnak, akik igen. Egyébként a Jobbiknak nem is lenne érdeke a cigányokat kiírtani, mivel gyakorlatilag a párt legnagyobb szavazóbázisa a cigánybűnözés miatt szavaz a Jobbikra. Ha megszűnne a probléma, akkor a Jobbiknak mással kellene szavazatokat szereznie.
2012. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

"A nagy birodalmak is akkor kezdtek el hanyatlani, amikor a melegeket kezdték elfogadni."


Szeretnék én is úgy "hanyatlani", mint Ausztria, ahol több százezres, békés melegfelvonulást rendeznek.

2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elolvastam. Ezért kérdeztem, ha rossz állapotok lennének, szerinted hová szállítanák őket (belföldre vagy külföldre ?), hogy gyűjtenék be őket..stb.
2012. szept. 16. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!