Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a szlovák-magy...

Mi a véleményed a szlovák-magyar kapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Tényleg a szlovákok utálnak kollektívan minket?

Vagy szó sincs semmiféle utálatról, csak valakiknek érdekében áll a konfliktusok élezése a két nép között? Nem gyanús, hogy most is eg Peter Weiss kavargatta/kavargatja a dolgokat? Vajon miért?

Most Trianont tegyük félre, mert arról a mi akkori uralkodóosztályunk is tehet...


2009. aug. 26. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában jó kapcsolat van közöttünk. Apum kamionos és elvitt magával a nyáron. Olasz országban összefutottunk egy szlovákkal aki egy kicsit tudod magyarul. Tök rendes volt és amikor ez a téma került szóba, akkor mondta, hogy "Robert Fico szuperidiot". Még egy doboz cigarettát is adott apumnak, mert nem tudod venni.
2009. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem tényleg utálnak:) Mikor a családdal mentünk nyaralni, be akartunk menni egy boltba. Lekanyarodtunk és leparkoltunk. De mikor meglátták a magyar rendszámot bezárták a boltot és mondták hogy nincs nyitva. Hát ez elég gáz!
2009. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem meg utálnak minket.Valószínű azért akarták megtiltani,hogy ahol nem is tudom hány %nál kevesebb a magyar lakosság,tiltsák meg,hogy magyarul beszélhessenek...plusz ugye Komarnonal ami volt...szted ez barátságra utal?:SXD

A bibi itt az,hogy nemtudom miért,nemigen ártottunk nekik,ráadásul nem a mostaniak tehetnek arról,hogy elcsatoltak egy csomó területet,köszönjék maguknak hogy egy csomó magyart rájuk sóztak...ha ennyire nem tetszett nekik már évekkel ezelőtt is,miért nem adták vissza a területeket?Vagy engedték haza a magyarokat...van egy olyan érzésem,hogy ennyivel nem zárul le a kör és a végén háborúig fajul a helyzet:S

2009. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cirkusz a népnek! Szlovák nemzeti párt szavazóbázisának el kell vonni a figyelmét, hogy Slota pártját Fico elvákta a pénzforrástól. Kivette a kezükből az Úniós pénzek kezelését és rugdossa ki minisztereiket a kormányból. Slota szavazóbázisa pedig most olyan boldog, hogy fel sem háborodik! :)
2009. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lehet a büszke szlovákoknak elviselni hogy a :

Törtéleme könyve 2db A4 lap, nincs 1 db királyuk sem,

nincsenek eredeti hagyományaik"csak átvettek"

Nincs egy talpalatnyi anyaföljük sem ami 100 éve is az volt! Szóval valami hasonló szél bántja őket és te bár mit is tehetsz mert tudják hogy te ezt tudod!

2009. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak akiknek jól jön összeugrasztani a kis kárpát-medencei népeket... Oszdd meg és uralkodj elv
2009. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem undoritó amit művelnek. Ez a nyelvtörvény, nameg amit Sólyommal műveltek. Ez nem normális emberi viselkedés, és remélem az Unio sem hagyja szó nélkül a dolgot.
2009. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Szerintem se Fico és Slota alapján ítéljük meg a szlovákokat. A normálisabb szlovák sem Gyurcsány és Bajnai alapján ítél meg minket....Inkább csak az a zavaró, hogy a "radikális" magyar hőbörög a szlovákra, a "radikális" szlovák hőbörög a magyarra, de a Peter Weissékre, és a többi "hasonszőrűre" senki sem figyel, pedig ők a valódi sz.rkeverők, nem?

Az a legjobb amikor Ficot elkezdik fasisztázni.

Íme, itt van Szlovákia "fasiszta" vezére:

[link]

2009. aug. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!