Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lapít a kormány a...

Miért lapít a kormány a Tánczos-ügyben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ott sok minden nem tiszta,kellett egy balek,hogy bemutatják a népnek,hogy Ők milyen hathatósan dolgoznak.Én mát túl vagyok az életem delén,s nem hiszem el amit állítanak.Ezek a mai nyomozók ipari tanoncok a régiek mellett.Még 58-ban is heteken belül elfogták Vass Gyulát a családírtót.Pedig egy hetes eső volt és nyomok már nem úgy voltak.Azok a régiek ha feltámadnának,megmutatnák ezeknek az újoncoknak,hogy miből is áll a munka.
2012. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A kormány egy bűntetőügyben nem tehet semmit!Jól néznénk ki ha beleszólna!
2012. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert a kormányok általában lapított kerek formák.
2012. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A kormánynak semmi köze a Tánczos-ügyhöz.

2. Bízd ezt a rendőrségre. Mondhatod, hogy bezzeg a régiek, de ezek a maiak is kompetensebbek nálad is, nálam is.

3. Ez nem hit kérdése.

2012. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem akarnak táncolni.

HAHAHAHAHA!

Bocs,ezt nem hagyhattam ki.


Kérdező.Nem tudtad,hogy a politikusok mindig füllentenek?Ne lepődj meg,ha nem őszinték,nem szokásuk.

2012. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lapít a rendőrség csak azért van,mert bízik abban "elfelejtődik". Az eset és a kiderítés körülményei kisértetiesen hasonlítanak a "Balla" gyilkosságra. A szarvashibák tömkelege amit elkövettek a nyomozó hatóságok,sokszor eszembe jut: vajon "besegítettek" a bűnösnek?????
2012. dec. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!