Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László felesége kapott...

Sz1u kérdése:

Kövér László felesége kapott egy járást. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Tudjátok mit? Nem is kérek válaszokat! Költői kérdés volt...



2012. dec. 23. 20:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

20:35


"Az nincs benne sehol se az Alaptörvényben, se az EU jogrendjében, hogy egy házelnök felesége ne kaphatna egy ilyen kinevezést."


Szerintem attól függetlenül (hogy minden bizonnyal jogszerű a kinevezése), de gondolom Te is érzed egy kicsit a visszásságot.


"Bekk Mária kitűnő közigazgatási szakember, x éves szakmai tapasztalata, vezetői múltja van."


Elképzelhető. De én a helyében maradtam volna a fenekemen, hogy ne legyek kitéve pl. az ilyen magamfajta támadásoknak. Te tudod, hogy hogy mi a jelentősége a járások kialakításának, azon túlmenően, hogy a sógor-koma-jóbarátok (vagy későbbi bukott fideszesek) egy jót ejtőernyőzhetnek ezekbe az állásokba?


"- Rosszindulatú feltételezés, hogy csak azért kapta meg az állást, mert Kövér László felesége. Akik ezt állítják, magukból indulnak ki."


Vállalom, hogy esetleg rosszindulatú vagyok...!


"- Rosszindulatú feltételezés, hogy csak azért, mert valaki a Tekintetes Házelnök Úr felesége, ettől részrehajló lenne. Akik ezt állítják, várjanak pár évet, és meg fogják látni, hogy semmi gond nem lesz vele."


Tudod, az előző Fidesz kormányzás alatt is voltak ilyen estek: pl. emlékezz csak a repülős dinasztiára!

2012. dec. 23. 21:05
 12/17 A kérdező kommentje:

21:02 Sir Butcher


"Tehát akkor a feleségének az a dolga, hogy üljön otthon."


Miért? Eddig otthon ült? Munkanélküli volt (vagy közmunkás)? Egyébként ezzel kapcsolatban pedig emlékeztetlek Varga István szavaira: "Talán az anyáknak vissza kéne térniük a gyereknevelés mellé, szülni két-három vagy inkább négy-öt gyereket, és akkor lenne értelme annak, hogy jobban megbecsülnék egymást, és fel sem merülhetne a családon belüli erőszak" - Ismerős?


"Elvégre, még egy bolti eladóba is bele lehget kötni, hogy "Kövér felesége bolti eladó, hova nem süllyed"."


Talán igen, talán nem. De semmiképp sem tenném ki magamat ilyen támadási felületnek.


"A lényeg az, hogy valamibe bele lehessen kötni. A nő ez esetben pont egy olyan, aki legalább ért hozzá..."


Csak valahogy lehetett sejteni, hogy ezeknek a járásoknak az ismételt létrehozásából valami ilyesmi fog kisülni.

2012. dec. 23. 21:15
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
2012. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

21:19 Xenophilius


A kérdést feltettem, tehát engem érdekel. Egy páran válaszoltak is eddig, tehát őket is érdekli valamilyen szinten. Te is késztetést éreztél a válaszra, tehát Téged is érdekel...

2012. dec. 23. 21:22
 15/17 anonim ***** válasza:
21%

A kérdés így szólt "mit szóltok hozzá" :D


Nekem ezt szólom hozzá, mert lehet van pár ember akiket ez érdkel, de változtatni úgysem fogtok tudni rajta. Lehet hőzöngeni meg ilyenek, de felesleges.


A politikusok mindig ilyenek voltak pártállástól függetlenül. Mindegy hogy éppen az Orbán;Gyurcsány;Mesterházy;Torgyán;Vona vagy épp a Kövér családról van szó. Nekik jó életük lesz, neked pedig sz*r.

2012. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy üljön otthon Kövérné. Csak legyen annyira visszafogott és kulturált, hogy pár állami vezetői megbízatás ellátásától tartózkodik, amíg a férje csúcspozícióban van. Ezen kívül mehet még 999 999 helyre...
2012. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

21:25 Xenophilius


"A kérdés így szólt "mit szóltok hozzá" :D"


De az is ott van, hogy nem kérek válaszokat... :D :D :D


"de változtatni úgysem fogtok tudni rajta."


Legközelebb 2014-ben, talán...


"Lehet hőzöngeni meg ilyenek, de felesleges."


Azért kishitűek se legyünk! A jelenlegi kormánynak pont a bólogatójánosokra van égető szüksége.


"A politikusok mindig ilyenek voltak pártállástól függetlenül."


Meghajlok előtted, hogy felsoroltad az összes(!) párt legnevesebb képviselőit, de azért mégsem kellene az ilyen kétes ügyek felett szemet hunyni.


"Nekik jó életük lesz, neked pedig sz*r."


Legyen nekik jó életük, de azért nekem se legyen sz*r! Sőt, senkinek se legyen sz*r...

2012. dec. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!