Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László felesége kapott...

Sz1u kérdése:

Kövér László felesége kapott egy járást. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Tudjátok mit? Nem is kérek válaszokat! Költői kérdés volt...



2012. dec. 23. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén? Nem érdekel. Én is adnék járást a feleségemnek és te is. Remélhetőleg ért is hozzá.
2012. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom már, ez megy amióta csak az eszemet tudom.
2012. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor is válaszolok. Nem is kell sokat gondolkodni, csak előveszem, amit Szájer Józsefné kinevezésekor mondtak:


- Az nincs benne sehol se az Alaptörvényben, se az EU jogrendjében, hogy egy házelnök felesége ne kaphatna egy ilyen kinevezést.


- Bekk Mária kitűnő közigazgatási szakember, x éves szakmai tapasztalata, vezetői múltja van.


- Rosszindulatú feltételezés, hogy csak azért kapta meg az állást, mert Kövér László felesége. Akik ezt állítják, magukból indulnak ki.


- Rosszindulatú feltételezés, hogy csak azért, mert valaki a Tekintetes Házelnök Úr felesége, ettől részrehajló lenne. Akik ezt állítják, várjanak pár évet, és meg fogják látni, hogy semmi gond nem lesz vele.

2012. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy tisztség,vagy munka jó keresettel.

Orbán rokonsága földeket kaptak,a magyar parasztot kisemmizve.

2012. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Most már értem, hogy miért hozták létre a hülye járások minisztériumát.
2012. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

20:31

"Én is adnék járást a feleségemnek és te is."


Nem tenném ki a feleségemet egy ilyen röptében lecsapható esetnek.


"Remélhetőleg ért is hozzá."


Remélhetőleg...

2012. dec. 23. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"meg fogják látni, hogy semmi gond nem lesz vele"

ha mégis lenne, Kövér papa meg elsikálja a dolgokat és majd azt mondják, hogy az "elmúltnyolcév"...

nem emlékszem egyébként egyetlen köztisztviselőre vagy polgármesterre sem a történelemben, akit a sz@r munkája miatt elővettek volna... erre a posztra is alkalmas bárki, sőt... drótból is hajtogatnék ide embert... akkor már miért ne Kövérné fölözze le a lét?

2012. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem,az alapszakmája kötélgyártó kisiparos volt.
2012. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Tehát akkor a feleségének az a dolga, hogy üljön otthon. Elvégre, még egy bolti eladóba is bele lehget kötni, hogy "Kövér felesége bolti eladó, hova nem süllyed".


A lényeg az, hogy valamibe bele lehessen kötni. A nő ez esetben pont egy olyan, aki legalább ért hozzá...

2012. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Lassan kezd ez a Fidesz kormány egy nagy családi vállalkozáshoz hasonlítani. Nem is lenne ezzel baj ha eltartanák magukat, de az a gyanúm hogy 2014-ig még sajnos nekünk kell eltartani őket pereputtyostól.
2012. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!