Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán unokahúga hajléktalan?

Orbán unokahúga hajléktalan?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 22. 09:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyén tettem fel a kérdést, az érdekelne ő valóban a tisztelt kormányfőnk unokahúga -e.
2012. dec. 22. 09:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó! Szóval van egy csöves (még csak be sem mutatkozik), aki azt állítja magáról hogy Orbán unokahúga, sőt, hogy a most született gyerekét az Orbán családon belül eladta. Ilyet a Hírcsárda se tudna kitalálni. :D
2012. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted nem igaz? :)
2012. dec. 22. 09:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az? :D
2012. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
valószínű...
2012. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az még esetleg hihető, hogy Orbán unokahúga. De az már nem, hogy a gyerekét családon belül eladták!

Ha igaz lenne a sztori, Orbánnak van annyi pénze, hatalma, hogy az unokahúgát nem hagyná az utcán élni.

Nem tartom sokra Orbánt, de ennyire nem hülye.

2012. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen hihető, hogy az ő rokonságában is van olyan személy akivel nem tart kapcsolatot. Akár lehet ez az unokahúga is. A gyerek eladás meg lehet hogy csak elvették tőle és más neveli fel a családban csak a hölgy túlspilázta. Szóval szerintem ha nem is szó szerint de akár lehet igazságtartalma is a s történetnek.
2012. dec. 22. 10:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hihető.A hajléktalanok mindenféle badarságot összehordanak.Az egyik egyszer azt mondta,hogy ő valami sztár fogadott lánya és elmesélte a fél életét.Lehet,túl sokat ivott.
2012. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a kérdés nem Orbánról szól, hanem rólad. Te minden hülyeséget elhiszel? Neked elég egy állítás mindenféle bizonyíték nélkül? Tipikus 21. századi agymosott fogyasztó vagy.
2012. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2012. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!