Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiszámoltad már, hogy idén...

Kiszámoltad már, hogy idén mennyivel többe kerülnek az ünnepek mint tavaly?

Figyelt kérdés

2010 - 38.000

2011 - 45.000

2012 - 53.000



2012. dec. 21. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokkal többe. Nem vettünk semmiből sem többet, mint azelőtt sőt inkább spórolósan vásároltunk, de olyan áremelkedés volt, hogy az elképesztő. Ha megnézi az ember a tavaszi árakat a blokkon és a mostanit...
2012. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez csak tőletek függ. Nekem volt olyan, hogy LED tévét vettem egy rokonnak, de olyan is volt, hogy megúsztam az előző évi feléből. Olyan is volt, amikor elhatároztuk, hogy fejenként max. 5.000 Ft-ért veszünk apróságokat, hogy a gyerekeknek ne az ajándékok jelentsék a Karácsony lényegét.


Én csak nevetek azokon a hülyéken, akik a műszaki boltok hitelügyintézőinél állnak sorba, mert olyan akarnak venni, amit nem engedhetnek meg maguknak. Azokon a hülyéken is nevetek, akiknek a Karácsony a shoppingolás ünnepe, és azon panaszkodnak minden fórumon, hogy mennyit költöttek, és mennyivel többe kerül, mint tavaly!!! Az ilyenek meg is érdemlik!


Bocs, de ez így van!

2012. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!