Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, akit még nem...

Van olyan, akit még nem hívtak be idén közmunkára? Úgy tudtam ez a feltétele a segélynek de idén még semmi értesítést nem kaptam!

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok tavaly rendben le is dolgoztam a közmunkát de idén nem hívtak akkor most mi van? Kaphatok jövőre továbbra is aktív korúak ellátását?


Persze végleges munkának jobban örülnék de most ez van sajna így jártam...


2012. dec. 20. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

"Van olyan, akit még nem hívtak be idén közmunkára? Úgy tudtam ez a feltétele a segélynek de idén még semmi értesítést nem kaptam!"


Biztosan van. Nem mindenkit hívnak be.


"Munkanélküli vagyok tavaly rendben le is dolgoztam a közmunkát de idén nem hívtak akkor most mi van? Kaphatok jövőre továbbra is aktív korúak ellátását?"


Nem kaphatsz, akkor kaphatnál ha lenne ledolgozott harminc napod.

2012. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:
Eleve csak minden negyedik közmunkásnak tudnak munkát adni és csak kis időre, az egész egy nagy kamu ...
2012. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem hínak be sok embert,hogy ne kelljen adni a pénzt tovább.
2012. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok akiket nem hivtak be maguknak kell a helyi önkormányzatnál ezt jelezni és kap munkát. A nagybágyám oktober végén (pontos dátumot nem tudom) jelenkezet az önkormányzatnál (ózd) mert még nem hívták be , KB: 2 hét múlva értesítették és munkát kapott.
2012. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a helyzet, hogy nagyon nem informáltak szinte semmiről a hivatalokban szerintem nekik annyira mindegy kivel, mi történik.


Annyit mondtak, hogy lesz közmunka arról meg értesítenek. Hát én meg vártam...nekem nem büdös a munka de ha az embernek nincs rutinja az ügymenetről akkor ez van.


Senki nem mondta, hogy önkéntes munkával is ki lehet váltani mert akkor már rég túl lennék rajta, mindenesetre most épp ezen ügyködök talán még nem csúszok le mert a munkaügyibe meg februárban van jelenésem.


Ma jól megkaptam a hivatalban, hogy mondták a tv-ben, újságban.

Köszönöm szépen!Már elnézést! De nekik kutya kötelességük mindenről informálni és felvilágosítani a kötelességeimről pont úgy, ahogy akkor tették a munkaügyiben, amikor felvettek munkanélkülire! Szerintem legalábbis.


Munka nélküliként nem pazarlok pénzt újságra, híradót meg nem nézek mert az már rég nem híradó és nem érdekel kit vert agyon a férje és ki csavarodott fel a fára a kamionnal. A hírportálokat látogatom de ott meg nem találkoztam még konkrétan ezzel.


Na mindegy máskor szemfülesebb leszek persze, amikor 20 éven keresztül fizettem, mint a katonatiszt még a mellék állásaim után is akkor jó voltam.


Hát mindenkinek kellemes ünnepeket és sokkal sikeresebb újévet!

2012. dec. 21. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a közmunkaprogrammal mellélőtt a kormány. A közmunkásoknak nem lesz pénzük, csökken a fogyasztás, ami elbocsájtásokhoz, leépítésekhez vezet, végül majdnem mindenki közmunkás lesz.
2014. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

""Ezzel a közmunkaprogrammal mellélőtt a kormány. A közmunkásoknak nem lesz pénzük, csökken a fogyasztás, ami elbocsájtásokhoz, leépítésekhez vezet, végül majdnem mindenki közmunkás lesz.""



HA- HA - HA- HA.


Igen! Mindenki közmunkás lesz.

2014. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!