Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok rokkant nyugdíjas miért...

Sok rokkant nyugdíjas miért kérdezi ezen az oldalon, hogy hogyan tudna mellette vállalkozást indítani, vagy dolgozni?

Figyelt kérdés
Hiszen ők rokkantak vagy nem? Nem értem.
2012. dec. 19. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Sok rokkant nyugdíjas miért kérdezi ezen az oldalon, hogy hogyan tudna mellette vállalkozást indítani, vagy dolgozni?"


Mert kíváncsi rá.

2013. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Mert a mostani emeléssel (ami mellesleg sokak szemét szúrja) 47300 Ft lett a rokkantsági ellátásom, ami a rezsire sem elég. 80%-os rokkant vagyok, kerekesszékben, 4 csigolyasérüléssel. Viszont még így is ki tudtam hordani egy terhességet és tudom egyedül nevelni az 5 éves gyermekemet, miután férjem magunkra hagyott minket. Ugye nem kell senkinek ecsetelnem, mire elég ez az összeg? Bármilyen munkát vállalnék, amit tudok végezni...ha találnék.
2013. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!