Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tulajdonképpen miért épül...

Tulajdonképpen miért épül Felcsúton stadion?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:34
1 2
 11/20 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ez nem a semmier megy el bszdmeg, SPORTRA."


Jól hangzik, cska nem igaz.

Részben a sikeres magyar sportágakból menekülnek a sportolók, mert nem kapnak semmire pénzt. A foci meg MARHÁRA NEM siker spórt 1986 óta ... Másrészt nézd már meg összes többi sportág összesen mennyit kap!

Másik része meg az, hogy amikor a rokkantaktól elveszik a járulékot, a cukorbetegektől az analóg inzulint, a rákosoktól a kezelés lehetőségét(!), amikor a BKV a beomlás szélén van, nem működik a TB és nyugdíjrendszer, a gazdaság romokban hever és kint van a lakosság s*gge a gatyából, ekkor ha hiszed ha nem NEM a sport a legfontosabb.

2012. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nézd, valamibe bele kell bukni Orbánnak. Ha nem volt elég a jogállam és a jogbiztonság felszámolása, a magánnyugdíj-vagyon elrablása, a rokkantak tönkretétele, a szegények elszegényítése, a gazdaság teljes tönkretétele, a recesszió előidézése, ha mindezektől nem lázadt fel a magyar, akkor majd ilyen egyszerű és átlátható ügyektől fel fog.


Emlékszik még valaki a felsőmocsoládi sportcsarnokra adott 100 milliós állami támogatásra 2002-ből? Az is egy jelképpé vált akkor. Most meg ilyen, sokkal erősebb jelkép a felcsúti stadion. Annak a jelképe, hogy ezek itt feudális nagyúrként használják a közpénzeket maguk és a hűbéreseik javára. És ezt azért a magyarok is rosszul tűrik. Bár amúgy meg fát lehet vágni a hátukon.


[link]

2012. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 titak ***** válasza:
100%
Orbán ezzel a stadionnal saját magának akar emlékművet állítani. Ez is szomorú, de még mindig jobb mintha egy piramis építene a hortobágyon. :D
2012. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Igazán érdekelne a fideszesek válasza."


Miért ezt a fideszesek találták ki, vagy a fidesz? Szerintem a fidesz. De lehet te máshogy gondolod. :)


Én fideszes vagyok, bár nem támogatom őket mindenben mert bőven van elhibázott lépésük.

De a véleményem kérdezted: szerintem baromság. Egy válság közepén, amikor az egészségügyből, felsőoktatásból milliárdokat vonnak ki, nem falábú "focistákat" kellene stadionokkal támogatni. Sem nagyvárosban, kis faluban végképp nem...

2012. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek üzenném...Nem 20 ezres stadion épül, hanem 3.500 férőhelyes, amely minden igényt kielégít. Magyarán a Puskás Akadémia kap egy olyan centerpályát, amivel elindulhatnak az NB 1-ben. Mert ha otthon vagy a fociban, tudhatod, hogy a Puskás Akadémia utcahosszal vezeti az NB II. nyugati csoportját és jövőre elindulnak az NB 1-ben. Az meg, hogy miért Felcsút? Szerintem egyértelmű...A miniszterelnök otthona, természetes, hogy odamegy a lobbi...Ha más lenne a kormányfő és máshol lakna, akkor odamenne a pénz...Ez ennyire egyszerű. A Puskás Akadémia a TAO-s pénzek mellett megkapta az állami támogatás 70 %-át is. Szóval ezt sem kell firtatni. Undorító dolog ez...De az is hozzátartozik, hogy ott van a legmagasabb színvonalú képzés a Sándor Károly Akadémia mellett.


Arányaiban magas az összeg...De a stadionépítés érthető. Én inkább azt kérdezném meg, hogy miért kap 12 és 12 milliárdot a Fradi és a Debrecen, amikor 3 ezres az átlagnézőszámuk?


Azért, mert van egy Kósa és egy Kubatov, akik tűzközelben vannak...Ennyire egyszerű az egész.

2012. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Minden évben nemzetközi meccsek vannak Felcsúton. Rengeteg embert érdekel a Real utánpótláscsapata. Egyáltalán nem túlméretezett a stadion az akadémiához viszonyítva, teljesen arányos. Mondhatni kellett már egy ilyen. Nagyon komoly emberek járnak Felcsúton minden évben. Platini stb. Ez egy komoly hosszútávú vállalkozás, aminek rengeteg céges támogatója van.

Inkább ilyenekre költsék a pénzt, mint a bajnaik meg gyurcsányok kitalicskázzák az országból.

2012. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

+Nem tudom felfogni hogy miért kell egy 5000 fős településnek egy 20 000 fős stadion az Isten háta mögött."


Ezt senki más sem. Viszont tudod hogyan a legegyszerűbb közpénzeket ellopni? Ha beruházást csinálsz és többet számlázol le.

2012. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ettől fontosabb dolog MA nem is létezik.Az ország fele éhezik, nyomorog,fizetéstől fizetésig tengődik-akkor valóban ez lényeges...Idióta.
2012. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Apropó !!!

Elfelejtettem megkérdezni,hogy miért nem a saját magánvagyonából építetti fel OV a stadiont??Miért a közpénzből,amikor annak száz másik helye lenne??Gondolom telne rá bőven..

2012. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"2009-ben Felcsút volt az egy főre jutó havi jövedelem alapján a leggazdagabb magyarországi település 171 092 forinttal, megelőzve Budapest II. kerületét, valamint a harmadik helyezett XII. kerületet. 2008-ban Felcsút még csak a 336. helyen állt."

Wiki

2012. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!